MUZEUM DLA SZKOŁY, SZKOŁA DLA MUZEUM

22 czerwca 2022 r., godz. 11.00, Plac Ratuszowy, Bielsk Podlaski

Rok szkolny 2021/2022 powoli dobiega końca. Po długiej przerwie wreszcie mogliśmy spotykać się z przedszkolakami i młodzieżą szkolną w bielskim muzeum. Za nami liczne, fascynujące spotkania z Wami, podczas których przemierzaliśmy sale ekspozycyjne poznając historię miasta, tajniki sztuki wojennej, piękno uchwycone na płótnie i bliską nam kulturę ludową. Mając świeżo w pamięci miłe chwile spędzone z Wami pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za wspólne chwile w muzeum. W związku z tym zapraszamy na uroczyste podsumowanie muzealnych działań edukacyjnych prowadzonych we współpracy z placówkami edukacyjnymi w roku szkolnym 2021/2022, które odbędzie się pod hasłem: MUZEUM DLA SZKOŁY, SZKOŁA DLA MUZEUM.