edukacja – oferta dla rodzin z dziećmi

RZUĆ OKIEM NA BIAŁYSTOK
Sobota 16 lutego 2019 r., godz. 11:00

Ruszajmy razem w niepowtarzalną podróż w czasie, dzięki niezwykłemu multimedialnemu widowisku – „Wersal Północy, wśród dźwięków i świateł”. Przejdźmy się ulicami nieistniejącego już miasta, by lepiej poznać jego historię i przestrzeń. Poznajmy warunki życia codziennego naszych przodków. Uczestnicy spotkania wykorzystując rozmaite techniki plastyczne wykonają własny plan Białegostoku z uwzględnieniem najważniejszych zabytków miasta.

Czas trwania zajęć: ok. 90 min.
Koszt: dzieci 10 zł od osoby (z Kartą Dużej Rodziny – 2 zł od osoby), opiekunowie 5 zł od osoby (z Kartą Dużej Rodziny – 2 zł od osoby).
Wiek uczestników: 6-12 lat
Maksymalna liczba dzieci: 20 osób
Zapisy na zajęcia z minimum trzydniowym wyprzedzeniem pod numerami telefonów:
517 484 349, 85 748 21 19

"DO PRACY RODACY"
23 marca Godz. 11:00

Uczestników spotkania czeka nie lada wyzwanie! Dzięki wyjątkowym, interaktywnym zajęciom przeniesiemy się w progi historycznego gospodarstwa domowego, prezentującego charakter i rozmaitość prac wykonywanych przez pozostającą zawsze w cieniu służbę (pranie, sprzątanie, przygotowywanie posiłków). Zobaczymy jak nasze babcie i prababcie radziły sobie w trudnej rzeczywistości.

Czas trwania zajęć – 90 min.
Wiek uczestników – 6-12 lat
Maksymalna ilość dzieci – 20 osób
Zapisy na zajęcia z minimum trzydniowym wyprzedzeniem pod numerami telefonów:
517 484 349, 85 748 21 19