Rodzinne weekendy

7 OPOWIADAŃ

13 kwietnia 2024 r., godz. 11:00 - zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami
14 kwietnia 2024 r., godz. 11:00 - zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat wraz z opiekunami
Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku, ul. Świętojańska 17

Czy wystawę w muzeum można czytać jak książkę? Tak, jeżeli każda z prezentowanych na niej prac jest opowieścią o jej autorze, jego inspiracjach i procesie twórczym. Taką wystawą „do czytania” jest wystawa czasowa pt. 7 opowiadań. Odnajdziemy na niej elementy charakterystyczne dla książki, czyli druk, ilustracje i zdjęcia, ale także książki bez tekstu i prawdziwą perłę wśród książek… W części warsztatowej wykonamy akcesoria do książek.

Prowadzenie: Anna Malesińska

Liczba uczestników: 12 dzieci + opiekunowie
Czas trwania zajęć: ok. 90 min.
Koszt: 12 zł – dziecko, 5 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 6 zł – dziecko, 3 zł – opiekun
Informacje i zapisy: tel. 509 336 862