Wakacje 2018 w Muzeum Podlaskim

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę zajęć interaktywnych, gier terenowych, spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie i Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.

więcej o: Wakacje 2018 w Muzeum Podlaskim

Konferencja prasowa i publiczna prezentacja zakupionych dzieł Alfonsa Karnego

Zapraszamy 13 sierpnia 2018 r. o godz. 12.00 do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku (Świętojańska 17) na konferencję prasową i publiczny pokaz dzieł sztuki zakupionych w ramach realizacji II projektu ”Rozbudowa kolekcji rzeźby Alfonsa Karnego w zbiorach Muzeum Podlaskiego w Białymstoku”. Zakupione zostały portrety Marszałka Józefa Piłsudskiego, Romualda Traugutta, Wacława Sieroszewskiego i prof. Jana Czochralskiego.

więcej o: Konferencja prasowa i publiczna prezentacja zakupionych dzieł Alfonsa Karnego