MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: W muzealnej biblioteczce

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: W muzealnej biblioteczce

Zapraszamy 26 lutego 2020 r. o godz. 11.00 do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne Środy dla Seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Z kolekcji Alfonsa Karnego – twórczość Nikifora Krynickiego.

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Mali porteciści

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Mali porteciści

SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: W świecie wybitnych pisarzy – Ryszard Kapuściński

Spotkanie dla rodzin z dziećmi w wieku 7-12 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: W świecie wybitnych pisarzy – Ryszard Kapuściński

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: O twórczości Wiesława Myśliwskiego słów kilka

Zapraszamy na spotkanie do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w środę 18 marca 2020 r. o godz. 11.00

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: O twórczości Wiesława Myśliwskiego słów kilka