MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – W muzealnej biblioteczce

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na zajęcia, których tematem będą książki.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – W muzealnej biblioteczce

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat wraz z rodzicami o godz. 11.00 do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na spektakl w wykonaniu studentów Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku – Wydział Sztuki Lalkarskiej. Spektakl tworzyć będą trzy etiudy będące kolażem różnych technik lalkarskich.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM RZEŹBY: Trzy etiudy na trzy techniki: Pacynka, Marionetka, Kukiełka

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Magiczna zabawa z teatrem

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na zajęcia, których głównym tematem będzie teatr.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Magiczna zabawa z teatrem

SOBOTA RODZINNA – Pisarze wśród rzeźb – Jan Parandowski

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na zajęcia, w ramach których poznamy sztukę dawnej Grecji i Rzymu oraz jednego ze znawców kultury antycznej Jana Parandowskiego.

więcej o: SOBOTA RODZINNA – Pisarze wśród rzeźb – Jan Parandowski

Spotkanie inspirowane wystawą czasową Kompleksja Lalki

W sobotę 16 marca 2019 r. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci w wieku od lat 4 wraz z rodzicami na spotkanie inspirowane wystawą czasową ,,Kompleksja Lalki”.

więcej o: Spotkanie inspirowane wystawą czasową Kompleksja Lalki

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej „Kompleksja lalki”

Zapraszamy na spotkanie na wystawie czasowej, prezentującej lalki teatralne i fragmenty scenografii z Białostockiego Teatru Lalek.

więcej o: Oprowadzanie kuratorskie po wystawie czasowej „Kompleksja lalki”