WYKŁAD „ALFONS KARNY- ARTYSTA I OBROŃCA OJCZYZNY W WOJNIE 1920 R.”

W 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego zaprasza 14 sierpnia 2020 r. o godz. 11.00 na wykład Ryszarda Saciuka zatytułowany: „Alfons Karny- artysta i obrońca Ojczyzny w wojnie 1920 r.”.

więcej o: WYKŁAD „ALFONS KARNY- ARTYSTA I OBROŃCA OJCZYZNY W WOJNIE 1920 R.”

WAKACJE 2020 W MUZEUM PODLASKIM W BIAŁYMSTOKU

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów, gier i zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do naszych Oddziałów grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z licznych propozycji.

więcej o: WAKACJE 2020 W MUZEUM PODLASKIM W BIAŁYMSTOKU

KRZYSZTOF GIERAŁTOWSKI. PISARZE

Artysta fotografik Krzysztof Gierałtowski, autor wystawy” Pisarze”, jest twórcą niezależnym. Jego „portrety subiektywne” przedstawiają twórców polskiej kultury, nauki i ludzi polityki.

więcej o: KRZYSZTOF GIERAŁTOWSKI. PISARZE

AKT WOLI

Wystawa prac absolwentów i studentów Pracowni Rzeźby prof. Adama Myjaka z Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

więcej o: AKT WOLI