RODZINNE WEEKENDY – 7 opowiadań

Czy wystawę w muzeum można czytać jak książkę? Tak, jeżeli każda z prezentowanych na niej prac jest opowieścią o jej autorze, jego inspiracjach i procesie twórczym. Taką wystawą „do czytania” jest wystawa czasowa pt. 7 opowiadań. W części warsztatowej wykonamy akcesoria do książek.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – 7 opowiadań

RODZINNE WEEKENDY – 7 opowiadań

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – 7 opowiadań

Wystawa 7 opowiadań, to zbiór opowieści o artystach, ich tożsamości, inspiracjach i warsztacie twórczym. W zamyśle nawiązuje do książki, która jest istotną częścią aktywności projektowej i graficznej zebranych twórców.

więcej o: 7 OPOWIADAŃ – Zbiorowa wystawa pracowników wydziału Architektury Politechniki Białostockiej