Finisaż wystawy „Obraz z wojennego szlaku” i promocja książki

Zapraszamy do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na finisaż wystawy „Obraz z wojennego szlaku” połączony z promocją książki.

więcej o: Finisaż wystawy „Obraz z wojennego szlaku” i promocja książki

WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów, gier i spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza w Białymstoku, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie, Muzeum Ikon w Supraślu, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy i Muzeum w Bielsku Podlaskim.

więcej o: WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Spotkanie dla rodzin z dziećmi w wieku 7-12 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Podróże ze sztuką – Wśród wybitnych postaci – Maria Skłodowska – Curie

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Witamy w muzeum

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Witamy w muzeum

Zapraszamy 25 września 2019 r., o godz. 11.00 do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego, na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne środy dla seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW – Stefan Starzyński – „Prezydent, który poświęcił życie dla Warszawy”