TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

Już po raz ósmy organizujemy Tydzień Dziecka w Białymstoku, przypominając tym przedwojenną białostocką tradycję. Zapraszamy grupy szkolne i dzieci z rodzicami do nieodpłatnego korzystania z bogatej oferty imprez przygotowanych przez 11 białostockich instytucji kultury.

więcej o: TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

SZTUKA BEZ GRANIC. Podsumowanie I części projektu

20 października 2019 r. o godz. 14:00 zapraszamy do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego przy ul. Świętojańskiej 17 na podsumowanie I części projektu Sztuka bez granic. Wstęp wolny.

więcej o: SZTUKA BEZ GRANIC. Podsumowanie I części projektu

Zapraszamy 23 października 2019 r., o godz. 11.00 do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na spotkanie z cyklu Muzealne Środy dla Seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Stefan Starzyński – „Prezydent, który poświęcił życie dla Warszawy”

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Muzeum w barwach jesieni

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Muzeum w barwach jesieni

Wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne.

więcej o: 1 i 11 listopada 2019 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne.