współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Konkurs Święty Jan Paweł II w oczach dziecka pod hasłem “Nie lękajcie się”

Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym Święty Jan Paweł II w oczach dziecka, którego hasło brzmi w tym roku: „Nie lękajcie się”. Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania na podstronie.

więcej o: Konkurs Święty Jan Paweł II w oczach dziecka pod hasłem “Nie lękajcie się”

RODZINNE WEEKENDY – Pod skrzydłami husarii

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zapraszamy do Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim o godz. 11.00.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Pod skrzydłami husarii

Ziołowa monotypia

Warsztaty dla dorosłych, podczas których przy pomocy różnorodnych technik graficznych, takich jak monotypia, kalkograf lub linoryt uczestnicy wykonają kartki z zielnika.

więcej o: Ziołowa monotypia

Przyszedł znachor do apteki… Ziołolecznictwo i aptekarstwo na Podlasiu

Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim zaprasza na wystawę prezentującą oryginalne wnętrze apteki z I poł. XX wieku.

więcej o: Przyszedł znachor do apteki… Ziołolecznictwo i aptekarstwo na Podlasiu