Rozstrzygnięcie konkursu „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”

Muzeum w Bielsku Podlaskim z ogromną przyjemnością informuje, że Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” został rozstrzygnięty.

więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”

Warsztaty rodzinne: Gry i zabawy w klimacie Dwudziestolecia

Warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 8 – 12 lat w Muzeum w Bielsku Podlaskim. Zapraszamy o godz. 10.00 i 12.00.

więcej o: Warsztaty rodzinne: Gry i zabawy w klimacie Dwudziestolecia

LATA SZKOLNE ZOFII BIAŁYNICKIEJ BIRULA

Za sprawą Pana Lecha Pileckiego Muzeum w Bielsku Podlaskim wzbogaciło się o cenną kolekcję kogutów w postaci figurek i rzeźb zebranych przez Panią Zofię Białynicką – Birulę, która przez wiele lat była związana z naszym miastem. Serdecznie zapraszamy na wystawę poświęconą Pani Zofii oraz jej kogutom.

więcej o: LATA SZKOLNE ZOFII BIAŁYNICKIEJ BIRULA

W POLSKĘ IDZIEMY…BIELSK PODLASKI W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM

Muzeum w Bielsku Podlaskim serdecznie zaprasza od 10 lipca 2020 r. na wystawę „W Polskę idziemy… Bielsk Podlaski w dwudziestoleciu międzywojennym”. To opowieść o wielokulturowym mieście, jego mieszkańcach i panujących wśród nich nastrojach.

więcej o: W POLSKĘ IDZIEMY…BIELSK PODLASKI W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM