więcej o: Od 12 marca 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

XV EDYCJA KONKURSU Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Święty Jan Paweł II w oczach dziecka. Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania na podstronie.

więcej o: XV EDYCJA KONKURSU Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

STWÓRZ DRZEWO GENEALOGICZNE SWOJEJ RODZINY

W roku szkolnym 2019/2020 Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku ogłasza konkurs „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”, do udziału, w którym zaprasza dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych
i ponadpodstawowych z terenu powiatu bielskiego.

więcej o: STWÓRZ DRZEWO GENEALOGICZNE SWOJEJ RODZINY