INFORMATYK – oferta pracy

Muzeum Podlaskie w Białymstoku zatrudni osobę na stanowisku INFORMATYK. Dokumenty prosimy składać do 22.06.2018r. osobiście w Dziale Kadr lub Sekretariacie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku ul. Rynek Kościuszki 10, lub pocztą na adres Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Ratusz – Rynek Kościuszki 10 15-426 Białystok.

więcej o: INFORMATYK – oferta pracy

Spotkajmy się na ławeczce – wystawa plenerowa w Bielsku Podlaskim

Zapraszamy do Bielska Podlaskiego na plenerową wystawę planszową przygotowaną w ramach projektu „Spotkajmy się na ławeczce”, zrealizowanego przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku we współpracy z Uniwersytetem im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetem Państwowym im. A. Puszkina w Brześciu.

więcej o: Spotkajmy się na ławeczce – wystawa plenerowa w Bielsku Podlaskim

Warsztaty malowania toreb w Muzeum w Bielsku Podlaskim

Masz dość zimy? Potrzebujesz wiosennego akcentu, aby przetrwać ostatnie chłody? Nic prostszego! Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza na wiosenne warsztaty malowania toreb. Zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych.

więcej o: Warsztaty malowania toreb w Muzeum w Bielsku Podlaskim

Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – gala w Nowym Jorku

W Konsulacie Generalnym na Manhattanie wręczono wyróżnienia uczestnikom międzynarodowego konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”, organizowanego przez Muzeum w Bielsku Podlaskim.

więcej o: Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – gala w Nowym Jorku

Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – wystawa pokonkursowa

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza na wystawę podsumowującą XII międzynarodowy konkurs plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Wernisaż odbędzie się w tymczasowej siedzibie na ul. Widowskiej nr 1 (budynek po Zespole Szkół nr 3).

więcej o: Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – wystawa pokonkursowa