Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego
współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kalendarz wydarzeń MPB

wydarzenia

W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku – relacja na żywo

PDFDrukuj Muzeum Podlaskie w Białymstoku Harmonogram relacji na żywo: 18.00 Muzeum Podlaskie w BiałymstokuZaproszenie na Noc Muzeów   18.10 Dział Archeologii Muzeum PodlaskiegoNA GOCKIM SZLAKU – PRZYSTANEK GROCHY Zapraszamy na opowieść o…

więcej o: W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku – relacja na żywo

MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Miło nam poinformować, że od wtorku 12 maja 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zostaną udostępnione zwiedzającym. Serdecznie zapraszamy! Ale zanim się Państwo do nas wybierzecie, prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi godzinami otwarcia i nowymi zasadami zwiedzania ekspozycji.
Informujemy też, że wszystkie osoby chcące wykonać kwerendy w zbiorach, zainteresowane kontaktem z pracownikami Muzeum, proszone są o wcześniejsze umawianie się telefonicznie bądź mailowo.

więcej o: MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

W sobotę 16 maja 2020 r. w godz. 18.00 – 00.00 zapraszamy Państwa na Noc Muzeów on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

więcej o: W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Od 12 marca 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

PDFDrukujZarządzenie nr 4/2020 Dyrektora Muzeum Podlaskiego w Białymstoku z dnia 12.03.2020 w sprawie zamknięcia wszystkich oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku dla zwiedzających Zarządzenie nr 4 2020

więcej o: Od 12 marca 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

PRZESUNIĘCIE KONKURSU – DRZEWO GENEALOGICZNE MOJEJ RODZINY

Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatora konkurs „Drzewo genealogiczne mojej rodziny” zostaje przesunięty na przyszły rok. O wznowieniu konkursu będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz fanepage’u. Zapraszamy do śledzenia naszych stron.

więcej o: PRZESUNIĘCIE KONKURSU – DRZEWO GENEALOGICZNE MOJEJ RODZINY

PRZESUNIĘCIE KONKURSU – ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA

Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatora konkurs „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” (edycja XV) zostaje przesunięty na przyszły rok. O wznowieniu konkursu i jego haśle będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz fanepage’u.

więcej o: PRZESUNIĘCIE KONKURSU – ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA