WAKACJE 2020 W MUZEUM PODLASKIM W BIAŁYMSTOKU

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów, gier i zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do naszych Oddziałów grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z licznych propozycji.

więcej o: WAKACJE 2020 W MUZEUM PODLASKIM W BIAŁYMSTOKU

Z WŁASNORĘCZNIE MALOWANĄ TORBĄ NA WAKACJE!

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza na wakacyjne spotkania muzealne. Odwiedźcie wystawy „Modne makatki” oraz „Tajemniczy ręcznik” i weźcie udział w inspirowanych nimi warsztatach.

więcej o: Z WŁASNORĘCZNIE MALOWANĄ TORBĄ NA WAKACJE!

W POLSKĘ IDZIEMY…BIELSK PODLASKI W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM

Muzeum w Bielsku Podlaskim serdecznie zaprasza od 10 lipca 2020 r. na nową wystawę.

więcej o: W POLSKĘ IDZIEMY…BIELSK PODLASKI W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM

DAR LECHA PILECKIEGO DLA BIELSKIEGO MUZEUM!

Za sprawą Pana Lecha Pileckiego Muzeum w Bielsku Podlaskim wzbogaciło się o cenną kolekcję kogutów w postaci figurek i rzeźb zebranych przez Panią Zofię Białynicką – Birulę, która przez wiele lat była związana z naszym miastem. Serdecznie zapraszamy na wystawę poświęconą Pani Zofii oraz jej kogutom.

więcej o: DAR LECHA PILECKIEGO DLA BIELSKIEGO MUZEUM!

WZNOWIENIE KONKURSU „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Święty Jan Paweł II w oczach dziecka,. Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania na podstronie.

więcej o: WZNOWIENIE KONKURSU „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”