FERIE 2018 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zapraszamy na bezkrwawe łowy do choroszczańskiego parku, naukę zdobienia ikon w Supraślu i na spotkanie z malarstwem współczesnym w Ratuszu. W Muzeum Historycznym będzie można przekonać się, czym bawili się i w co grali nasi dziadkowie, gdy byli dziećmi. W Muzeum Karnego otworzy swoje podwoje Akademia Małego Artysty, a w Tykocinie będzie można zdobyć pierwsze szlify aktorskie pod kierunkiem Dariusza Szady-Borzyszkowskiego.

więcej o: FERIE 2018 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – gala w Nowym Jorku

W Konsulacie Generalnym na Manhattanie wręczono wyróżnienia uczestnikom międzynarodowego konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”, organizowanego przez Muzeum w Bielsku Podlaskim.

więcej o: Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – gala w Nowym Jorku

Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – wystawa pokonkursowa

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza na wystawę podsumowującą XII międzynarodowy konkurs plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Wernisaż odbędzie się w tymczasowej siedzibie na ul. Widowskiej nr 1 (budynek po Zespole Szkół nr 3).

więcej o: Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – wystawa pokonkursowa