XIII KONKURS Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanat Bielski zapraszają dzieci i młodzież do udziału w XIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Święty Jan Paweł II w oczach dziecka.

więcej o: XIII KONKURS Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – gala w Nowym Jorku

W Konsulacie Generalnym na Manhattanie wręczono wyróżnienia uczestnikom międzynarodowego konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”, organizowanego przez Muzeum w Bielsku Podlaskim.

więcej o: Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – gala w Nowym Jorku

Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – wystawa pokonkursowa

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza na wystawę podsumowującą XII międzynarodowy konkurs plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Wernisaż odbędzie się w tymczasowej siedzibie na ul. Widowskiej nr 1 (budynek po Zespole Szkół nr 3).

więcej o: Święty Jan Paweł II w oczach dziecka – wystawa pokonkursowa