Wakacje 2022 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów i zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do korzystania z naszych licznych propozycji.

więcej o: Wakacje 2022 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Malarstwo pejzażowe rozwinęło się w Polsce szczególnie w XIX wieku. Okresem jego rozkwitu były również epoka Młodej Polski i cały wiek XX. Na wystawie zobaczymy prace wybitnych malarzy: Anny Bilińskiej, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Stanisława Kamockiego, Rafała Malczewskiego, Czesława Wierusz-Kowalskiego, Stanisława Witkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego i innych.

więcej o: ZAROIŁO SIĘ OD TĘCZ I ZAWIERUCH… Pejzaże ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA