Święty Jan Paweł II w oczach dziecka
Wyniki konkursu
kategoria I (3-5 lat)
nagrody:
- Julia Frączek, Szkoła Podstawowa w Woźnikach, op. Agnieszka Sienkiewicz
- Oliwia Kosowska, Gorzów Wielkopolski, op. Dorota Kosowska
- Pola Redwan, Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie, op. Beata Szkop, Beata Orda
wyróżnienia:
- Martyna Charchut, Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, op. Agnieszka Borkowska
- Natalia Domasik, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach, op. Małgorzata Lichańska
- Antosia Jankowska, Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Malinowska
- Malwina Mikuła, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach, op. Małgorzata Lichańska
- Zuzanna Raszewska Miejskie Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie, op. Beata Szkop, Beata Orda
kategoria II (6-9 lat)
nagrody:
- Zbigniew Kosiński, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. s. Anna Rogulska
- Julia Styczeń, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, op. s. Konstancja Piskor
- Zuzanna Walczyk, Świetlica przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaśle, op. Lucyna Tuchowska, ks. Wojciech Chrostowski
wyróżnienia:
- Natalia Bardadyn, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku, op. Anna Grzymała
- Hanna Gładkowska, Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, op. Alina Staszkiewicz
- Filip Sadowski, Polska Szkoła Dokształcająca im. Świętej Faustyny w Ozone Park, NY, USA, op. Agnieszka Misior
- Blanka Koper, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach, op. Beata Kocur
- Weronika Kosierb, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie, op. s. Maria Kraj
- Anna Śniegocka, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku, op. s. Brygida-Maria Paszkowska
kategoria III (10-12 lat)
nagrody:
- Milena Kosińska, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie, op. Marek Kosiński
- Wiktoria Gil, Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu, op. Maria Śliczniak
- Natalia Najbar, Świetlica przy parafii rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaśle, op. Lucyna Tuchowska, ks. Wojciech Chrostowski
wyróżnienia:
- Marta Bartoszek, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie, op. Elżbieta Starek
- Kacper Borowy, Niepuliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy, op. Marzena Skibniewska
- Oliwia Dolecka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu, op. Barbara Stańczyszyn
- Oliwia Klauzińska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Białogradzie, op. s. Zyta Bronisława Kucała
- Patrycja Matuszewska, Szkoła Podstawowa w Zwoleniu, op. Łukasz Flejszer
- Malwina Olesińska, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie, op. Dorota Misiak
- Mateusz Osiak, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie, op. Danuta Przysiadka
- Jakub Sułecki, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, op. s. Konstancja Piskor
kategoria IV (13-19 lat)
nagrody:
- Gabriela Panek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, op. Agnieszka Duda
- Iwona Gilewska, Szkoła Podstawowa w Kiwiszkach, Litwa, op. Lilia Spiridowicz
- Joanna Olszewska, Szkoła Podstawowa w Rudce, op. Bożena Półtorak
wyróżnienia:
- Marta Klewinska, Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach, Litwa, op. Lilia Spiridowicz
- Weronika Mielnik, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, op. Anna Świca
- Aleksnadra Przypis, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie, op. Katarzyna Koch – Ostrowska
- Marta Spętana, Szkoła Podstawowa im. 4. Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach, op. Michał Pawlicki
- Martyna Rachwalik, Galeria „Ogród Sztuki” w Konstantynowie Łódzkim, op. Wiesława Przybyło – Cieślik
- Anna Szyndrowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim, op. Dorota Czerniawska
kategoria V (szkoły specjalne)
nagrody:
- Małgorzata Kozłowska, Zespół Szkół Specjalnych, im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Turowska
- Sylwia Sidorowicz, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, op. Joanna Turowska
- Piotr Płatek, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu, op. Mariola Jurek
wyróżnienia:
- Marta Bogusz, Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach, op. Dominika Zalewska
- Damian Bździuch, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Irena Górczak
- Jacek Latkowski, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Irena Górczak
- Magdalena Mysłek, Katolicka Branżowa Szkoła I Stopnia Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, op. Danuta Szymanek
- Sandra Przybylska, Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie, op. Danuta Szymanek
- Tomasz Szyba, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Kielcach, op. Dawid Łabuz