Ferie 2023 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zapraszamy dzieci do spędzenia ferii w oddziałach Muzeum Podlaskiego. Przygotowaliśmy interesujące propozycje dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

więcej o: Ferie 2023 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 7–12 lat. Zapraszamy do Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy o godz. 11.00.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety

Moesowie nie tylko z Choroszczy

Wystawa plenerowa na dziedzińcu przed Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy przygotowana z okazji przypadającej 150. rocznicy śmierci Christiana Augusta Moesa (1810–1872), założyciela zakładów włókienniczych w Choroszczy i nestora gałęzi rodu osiadłej na ziemiach polskich.

więcej o: Moesowie nie tylko z Choroszczy

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA