Wakacje 2018 w Muzeum Podlaskim

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę zajęć interaktywnych, gier terenowych, spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie i Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.

więcej o: Wakacje 2018 w Muzeum Podlaskim

Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety

Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy zaprasza na nowe zajęcia interaktywne poświęcone biżuterii – jej rodzajom oraz obecnym i dawnym funkcjom społecznym. Spotkania zatytułowane „Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety” adresowane są do grup zorganizowanych, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat. W czasie zajęć każdy uczestnik wykona samodzielnie wybrany rodzaj biżuterii.

więcej o: Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety