Wakacje 2022 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów i zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do korzystania z naszych licznych propozycji.

więcej o: Wakacje 2022 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

33. Jarmark Dominikański

Zapraszamy na Jarmark Dominikański organizowany w parku przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.

więcej o: 33. Jarmark Dominikański

Koncert pieśni rycerskich i pokaz rekonstrukcyjny

Muzyka w Pałacu na wodzie to cykl kameralnych koncertów i recitali, którego wykonawcami są artyści z całej Polski, działający w nurcie tzw. wykonawstwa poinformowanego historycznie. Koncert odbędzie się 14 sierpnia 2022 r. o godz. 16.00 w Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.

więcej o: Koncert pieśni rycerskich i pokaz rekonstrukcyjny

Bukiety Baroku

Zapraszamy do Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy na wystawę obrazów pokazujących bukiety zarówno jako samodzielne martwe natury, jak i będące fragmentem większych ujęć. Ekspozycja składa się z prac artystów pochodzących zarówno z północy, jak i południa Europy.

więcej o: Bukiety Baroku

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA