Muzeum Wnętrz Pałacowych nieczynne od 3 września do 31 października

Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy będzie nieczynne dla zwiedzających od 3 września do 31 października 2018 r. Przyjmowane będą tylko wcześniej umówione grupy. Przepraszamy za utrudnienia.

więcej o: Muzeum Wnętrz Pałacowych nieczynne od 3 września do 31 października

Europejskie Dni Dziedzictwa 2018

Muzeum Podlaskie w Białymstoku zaprasza do swoich oddziałów – Muzeum w Tykocinie, Muzeum Ikon w Supraślu oraz Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy – na wydarzenia kulturalne odbywające się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2018.

więcej o: Europejskie Dni Dziedzictwa 2018

Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety

Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy zaprasza na nowe zajęcia interaktywne poświęcone biżuterii – jej rodzajom oraz obecnym i dawnym funkcjom społecznym. Spotkania zatytułowane „Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety” adresowane są do grup zorganizowanych, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat. W czasie zajęć każdy uczestnik wykona samodzielnie wybrany rodzaj biżuterii.

więcej o: Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety