Zabytkowe pojazdy przed Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy

W sobotę, 26 maja 2018 r. w godz. 16.30-18.00 na dziedzińcu Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy będzie można oglądać 25 zabytkowych aut, uczestniczących w Rajdzie Pojazdów Zabytkowych. Prezentacja jest bezpłatna.

więcej o: Zabytkowe pojazdy przed Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy

Wydarzenia 37. Dni Choroszczy w Muzeum Wnętrz Pałacowych

Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy zaprasza do swojej siedziby i parku pałacowego na imprezy odbywające się w ramach 37. Dni Choroszczy.

więcej o: Wydarzenia 37. Dni Choroszczy w Muzeum Wnętrz Pałacowych

Koncert młodych muzyków w pałacu w Choroszczy

Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy zaprasza na doroczny koncert Pracowni Muzycznej Miejsko-Gmninnego Centrum Kultury i Sport w Choroszczy. Wystąpią młodzi muzycy klasy pianina i klasy gitarowo-akordeonowej.

więcej o: Koncert młodych muzyków w pałacu w Choroszczy

Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety

Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy zaprasza na nowe zajęcia interaktywne poświęcone biżuterii – jej rodzajom oraz obecnym i dawnym funkcjom społecznym. Spotkania zatytułowane „Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety” adresowane są do grup zorganizowanych, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat. W czasie zajęć każdy uczestnik wykona samodzielnie wybrany rodzaj biżuterii.

więcej o: Manele, brosze, wisiory, egrety – klejnoty zdobiące nie tylko kobiety