Rodzinny Konkurs Plastyczny „Moje Muzeum Obojga Narodów”

Namaluj, narysuj swoje „Muzeum Obojga Narodów”

W roku 2021 Muzeum w Bielsku Podlaskim rozszerza profil swojej działalności oraz zmienia nazwę na Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim. W związku z tym postanowiliśmy zaprosić Was do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym pod hasłem “Moje Muzeum Obojga Narodów”, w którym możecie przedstawić swoje wizje oraz wyobrażenia nowych wystaw, eksponatów i wnętrz ratusza. Temat konkursu dotyczy Rzeczypospolitej Obojga Narodów ze szczególnym uwzględnieniem jej wielokulturowego i wielonarodowego charakteru.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Czekają na Was atrakcyjne nagrody i upominki!

Na prace wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszeniową (zeskanowane lub sfotografowane) czekamy do 28.02.2021r. Wysyłajcie je na adres: muzeum.bielsk@muzeum.bialystok.pl z dopiskiem w temacie maila: konkurs „Moje Muzeum Obojga Narodów”. Szczegóły w regulaminie.

Karta zgłoszeniowa

Rodzinny Konkurs Plastyczny „Moje Muzeum Obojga Narodów” realizowany jest pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego.

Na pierwszym planie kubek z kolorowymi kredkami. Przy nim kolorowa praca plastyczna. Narysowany ratusz w Bielsku Podlaskim. Obok tytuł konkursu, organizator, kolorowe logotypy i dane kontaktowe.