MALUCHY W KRAINIE SZTUKI

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat

Zapraszamy do białostockiego Ratusza maluchy wraz z opiekunami na wspólną podróż w świat sztuki. Zajęcia odbywają się w ostatnie niedziele miesiąca o godz. 12.00 na Galerii Malarstwa Polskiego i wystawach czasowych.

Obraz przedstawiający ogromne zwały śniegu leżącego na ziemi oraz śnieg leżący na drzewach w tle.

Zimowe krajobrazy

28 lutego 2021 r., godz. 12.00

Zima to bardzo inspirująca pora roku również dla artystów. Podczas spotkania na Galerii Malarstwa Polskiego dowiemy się jakie sposoby na przedstawienie zimy mieli malarze, porozmawiamy o tym, ile kolorów może mieć śnieg i czy zimą zawsze jest mróz? Aura za oknem zainspiruje nas do stworzenia nietypowych zimowych pejzaży.

Zapisy przyjmujemy w tygodniu poprzedzającym zajęcia, od poniedziałku 22 lutego od godz. 9.00.

Czas trwania zajęć ok. 60 min.

Liczba uczestników: 8 dzieci + opiekunowie.

Wstęp dla dzieci bezpłatny, opiekunowie 12 zł, z Kartą Dużej Rodziny opiekunowie 6 zł.

Informacje i zapisy: tel. 509 336 740.

 

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w przyłbicach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid 19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk lub rękawiczek płynem dezynfekującym, dostępnym w Muzeum.