współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

RODZINNE WEEKENDY W RATUSZU W BIAŁYMSTOKU – dla rodzin z dziećmi w wieku 4-6 lat

TANIEC ŻYCIA

Jan Klemens Branicki w swojej białostockiej rezydencji urządzał najwspanialsze bale i uczty. Od wykwintnych potraw uginały się stoły, a muzyka rozbrzmiewała nie tylko w pałacu, ale też i w przypałacowych ogrodach. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie, podczas którego zamienimy się w znakomitą orkiestrę, która mogłaby wystąpić na dworze Hetmana.

28 listopada 2021 r., godz. 11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat
Czas trwania zajęć: ok. 60 min
Liczba uczestników: 15 osób
Wstęp dla dzieci bezpłatny, opiekunowie 12 zł, z Kartą Dużej Rodziny opiekunowie 6 zł
Informacje i zapisy: tel. 516 141 960

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.