NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Artystyczne Inspiracje

Zapraszamy do białostockiego Ratusza dzieci w wieku 7 – 12 lat na zajęcia interaktywne na wystawie czasowej „BEZ RAM/UNFRAMED. Malarstwo z kolekcji prywatnej”.

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Artystyczne Inspiracje

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Mistrzowie portretu

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Mistrzowie portretu

KONCERT Z HISTORIĄ

24 lutego 2019 r., godz. 17.00, Ratusz w Białymstoku, Rynek Kościuszki 10. Zapraszają: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych. Wykonawcy: Urszula Kulesza – fortepian, Kamil Łomasko – kontrabas, Olga Anikiej – fortepian.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

WYSTAWA PLENEROWA – Kobieta pracująca w PRL

Celem wystawy jest ukazanie fenomenu zawodowej pracy kobiet w okresie PRL. Trudne czasy wojennej zawieruchy rzuciły na barki pań wiele nowych zadań.

więcej o: WYSTAWA PLENEROWA – Kobieta pracująca w PRL

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Tajemniczy artysta na dworze Branickiego

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Tajemniczy artysta na dworze Branickiego

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Zagadka niezwykłych kolorów

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Zagadka niezwykłych kolorów

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Pastelowy Ślad

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU – Pastelowy Ślad

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Czysta abstrakcja!

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Czysta abstrakcja!