TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

Już po raz ósmy organizujemy Tydzień Dziecka w Białymstoku, przypominając tym przedwojenną białostocką tradycję. Zapraszamy grupy szkolne i dzieci z rodzicami do nieodpłatnego korzystania z bogatej oferty imprez przygotowanych przez 11 białostockich instytucji kultury.

więcej o: TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tropem historii zapisanej na płótnie

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tropem historii zapisanej na płótnie

KONCERT Z HISTORIĄ

Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych zapraszają w niedzielę 27 października 2019 r. o godz. 17.00 do białostockiego Ratusza (Rynek Kościuszki 10) na Koncert z Historią. Wystąpią: Marcin Roglaski (fortepian), Katarzyna Dakowicz (fortepian). Prowadzenie i gawęda historyczna: Andrzej Lechowski, dyrektor Muzeum Podlaskiego.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Kolory Jesieni

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Kolory Jesieni

Wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne.

więcej o: 1 i 11 listopada 2019 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne.

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Rysopis artysty – autoportret

więcej o: MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Rysopis artysty – autoportret

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tajemnicza podróż dookoła świata

więcej o: MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tajemnicza podróż dookoła świata