DANIEL DE CLERCK (Belgia) – recital chopinowski

Zapraszamy do białostockiego Ratusza we wtorek 25 lutego 2020 r. o godz. 17.00. W programie utwory Fryderyka Chopina i wykład o chopinowskiej metodzie gry

więcej o: DANIEL DE CLERCK (Belgia) – recital chopinowski

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU: W atelier Olgi Boznańskiej

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU: W atelier Olgi Boznańskiej

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Malarski ród Kossaków

Zapraszamy seniorów 11 marca 2020 r. o godz. 11.00 do białostockiego Ratusza na spotkanie na wystawie Kossakowie Juliusz Kossak (1824–1899) | Wojciech Kossak (1856–1942),

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Malarski ród Kossaków

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU: Życie codzienne pod lupą

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU: Życie codzienne pod lupą

BIAŁOSTOCKI JARMARK WIELKANOCNY 2020

Zapraszamy na Białostocki Jarmark Wielkanocny 2020, który odbędzie się 29 marca 2020 r. na Rynku Kościuszki w Białymstoku w godz. 9.00-15.00. Wystawców zainteresowanych wzięciem udziału informujemy, że Regulamin Białostockiego Jarmarku Wielkanocnego oraz karty zgłoszeniowe można pobrać ze strony Muzeum Podlaskiego w Białymstoku (zakładka jarmarki).

więcej o: BIAŁOSTOCKI JARMARK WIELKANOCNY 2020