Komunikat

Ratusz w Białymstoku do dnia 26 października 2020 r. jest nieczynny dla zwiedzających.
Do dnia 27 października odwołane są w Ratuszu wszystkie zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych.
W październiku odwołane są wszystkie niedzielne spotkania w Ratuszu dla rodzin z dziećmi.
Przepraszamy

więcej o: Komunikat

Wystawa w białostockim Ratuszu poświęcona będzie prezentacji fajansu angielskiego od połowy XVIII do XIX wieku. Przedstawimy na niej część kolekcji prywatnej Profesora Wojciecha W. Kowalskiego, wybitnego kolekcjonera i znawcy europejskiej ceramiki, który zgromadził  jedyny w naszym kraju liczny zbiór angielskiej ceramiki.

więcej o: Fajanse angielskie od poł. XVIII do końca XIX wieku. Kolekcja profesora Wojciecha W. Kowalskiego