WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów, gier i spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza w Białymstoku, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie, Muzeum Ikon w Supraślu, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy i Muzeum w Bielsku Podlaskim.

więcej o: WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tajemnice inspiracji artysty

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tajemnice inspiracji artysty

SZTUKA BEZ GRANIC

Zapraszamy 14 i 15 września 2019 r. do Ratusza w Białymstoku na spotkania „Sztuka bez granic” z cyklu „7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku”

więcej o: SZTUKA BEZ GRANIC

KONCERT MUZYKI KAMERALNEJ

Zapraszamy do białostockiego Ratusza we wtorek 17 września września o godz. 17.00 na koncert muzyki kameralnej. Wystąpią: Zuzanna Sosnowska – wiolonczela solo, Gabriela Karpiesiuk – wiolonczela, Katarzyna Majewska – wiolonczela, Małgorzata Namiot – wiolonczela.

więcej o: KONCERT MUZYKI KAMERALNEJ

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Życie codzienne pod lupą