RODZINNE WEEKENDY – W świecie symboli, kolorów i kwiatów

2 kwietnia 2023 r., godz. 11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat wraz z opiekunami
Ratusz w Białymstoku, Rynek Kościuszki 10

Na czarnej ścianie widać dwie fotografie w białych ramkach. Na pierwszym tle białe kwiaty.

Mamy już kwiecień, a w ratuszu… kwietne zajęcia. Zapraszamy rodziny z dziećmi na kolejne spotkanie na wystawie czasowej „Prezentacje na brytyjskim dworze 1898–1929”. Wokół nas przyroda zmienia się, coraz więcej zieleni, kwiatów i kolorów. Co prawda na wystawie prezentujemy czarno-białe fotografie, ale warto pamiętać, że świat ma przecież wiele barw! W trakcie spotkania przyjrzymy się zdjęciom, poszukamy na nich dekoracji z elementami roślinnymi, poznamy ich różnorodność oraz symbolikę. Na koniec uczestnicy wykonają własne kwiatowe ozdoby.

Liczba uczestników: 15 osób
Czas trwania zajęć: ok. 60 min
Koszt: 12 zł – dziecko, 5 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 6 zł – dziecko, 3 zł – opiekun
Informacje i zapisy: 516 141 960