X Jubileuszowy Ekumeniczny Konkurs Plastyczny
MATKA BOŻA w IKONIE pod hasłem BOGARODZICA.

Klub Inteligencji Katolickiej w Białymstoku we współpracy z Muzeum Ikon w Supraślu zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych klas IV–VI i gimnazjów województwa podlaskiego i miasta Białegostoku do wzięcia udziału w X Jubileuszowym Ekumenicznym Konkursie Plastycznym MATKA BOŻA w IKONIE pod hasłem Bogarodzica.

Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem J.E. Ks. Abp Edwarda Ozorowskiego – Metropolity Białostockiego i J.E. Jakuba – Arcybiskupa Białostockiego i Gdańskiego.

Jak każdego roku czekamy na Wasze prace. Mamy nadzieję, że będziecie mieli natchnienie + chęci + cierpliwość + pomocne wskazówki Waszych Nauczycieli, Instruktorów i Opiekunów = a suma tych składowych ma potencjał i będzie jak zawsze interesująca i wprawiająca jury w burzliwe dyskusje na temat nagród i wyróżnień dla Was.

Do pobrania: Regulamin konkursu, oświadczenie i metryczka>>>

Bardzo ważne są terminy składania i nadsyłania prac:

Prace konkursowe należy dostarczyć do siedziby Muzeum Podlaskiego w Białymstoku w białostockim ratuszu w dniach od 4 (środa) do 6 MAJA (piątek) 2016 lub przysyłać do 6 maja (termin dostarczenia nie nadania) na adres:
Muzeum Podlaskie w Białymstoku
, Ratusz, Rynek Kościuszki 10, 15-426 Białystok
tel. 85 740 77 41

Ogłoszenie wyników i wystawa prac konkursowych odbędzie się w siedzibie Muzeum Ikon w Supraślu – Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, ul. Klasztorna 1, Supraśl: 14 MAJA 2016 (sobota), o godz. 18. 00. Po uroczystości jej uczestnicy będą mogli zwiedzać ekspozycję i uczestniczyć w imprezach Nocy Muzeów przygotowanych przez Muzeum Ikon w Supraślu.