Sobota Rodzinna w Muzeum Historycznym: W stajni hetmana

W odpowiedzi na prośby naszych Gości zajęcia W STAJNI HETMANA organizujemy ponownie!

24 października 2020 r., godz. 11.00

Na zdjęciu widać makietę przedstawiającą osiemnastowieczny Białystok za czasów Jana Klemensa Branickiego

Jan Klemens Branicki należał do najbogatszych ludzi w Polsce. Jego białostocka rezydencja sprawiała imponujące wrażenie, a w jego stajni mieszkały dziesiątki koni. Jakiej maści to były zwierzęta i dlaczego Branicki potrzebował ich aż tyle? Odpowiedzi na te pytania poznacie na zajęciach interaktywnych, na które serdecznie zapraszamy.

Czas trwania zajęć około 60 min.

Cena: 12 zł – dziecko, 6 zł – opiekun; z Kartą Dużej Rodziny 4 zł – dziecko, 4 zł – opiekun.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6 – 10 lat.

Liczba uczestników w grupie: 10 osób.

Zapisy na spotkanie z minimum trzydniowym wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 517 484 349.