Klub Młodego Historyka

Dołącz do klubu i zdobądź certyfikat Młodego Historyka!
Trwa nabór na innowacyjne, cykliczne warsztaty dla dzieci w wieku 7-13 lat, podczas których grupa młodych uczestników będzie poznawać historię Polski oraz naszego regionu pod okiem ekspertów.

Odkryj niesamowity świat historii razem z nami!
Czy jesteś gotowy na ekscytujące podróże w czasie, pełne tajemnic i niezwykłych historii? Zapraszamy młodych pasjonatów do wcielenia się w prawdziwych odkrywców!

Ogłaszamy nabór do naszego klubu, w którym znajdą miejsce wszyscy gotowi na niezapomniane przygody. Przygotuj się na wciągające podróże w czasie, podczas których poznamy historię Polski, regionu i nawet Twojej rodziny! Ale uwaga – nasze spotkania są pełne niekonwencjonalnych sposobów poznawania przeszłości. Odkryjemy wiedzę, której nie znajdziesz w żadnym podręczniku.
Spotkania klubu odbywać się będą raz w miesiącu. Będzie to siedem niezwykłych spotkań, które dostarczą Ci nie tylko nowej wiedzy, ale również niezapomnianych wrażeń.
Dla Rodziców mamy niespodziankę! Oferujemy opiekę nad Twoim dzieckiem, tak abyś Ty mógł w pełni odpocząć i zrelaksować się w specjalnie przygotowanej przestrzeni muzeum.
Po zakończeniu cyklu uczestnicy otrzymają – certyfikat potwierdzający osiągnięcia zdobyte w ramach Klubu Młodego Historyka.

Nabór trwa cały wrzesień, więc nie przegap okazji i zadzwoń do nas, by uzyskać więcej informacji! Zapisz się do Klubu Młodego Historyka i otwórz drzwi do fascynującego świata historii. Pamiętaj, że przyszłość należy do tych, którzy poznają przeszłość!
Do zobaczenia!

Rodzaj spotkania: warsztaty
Prowadzenie: Pracownicy Muzeum Historycznego
Czas trwania: ok. 90 minut
Liczba uczestników: 15 osób
Koszt: – 10 zł od osoby, z Karta Dużej Rodziny – 5 zł od osoby;
Informacje i zapisy: 517 484 349