KUP KARNET ŁĄCZONY I OTWÓRZ DRZWI DO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PODLASKIEJ HISTORII!

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym wprowadziliśmy jeden potrójny i trzy podwójne karnety łączone upoważniające do odwiedzenia kilku naszych oddziałów.

więcej o: KUP KARNET ŁĄCZONY I OTWÓRZ DRZWI DO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PODLASKIEJ HISTORII!

Finał konkursu ,,Autoportret z historią”

Z dumą przedstawiamy Państwu listę laureatów III edycji ogólnopolskiego konkursu „Autoportret z historią”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace, a było ich aż 363. Życzymy sukcesów i z nadzieją czekamy na kolejne pomysły. Laureatów zapraszamy po odbiór nagród do Muzeum Historycznego w Białymstoku.

więcej o: Finał konkursu ,,Autoportret z historią”

TAJNIKI HAFTU

Warsztaty skierowane do osób zainteresowanych rękodziełem.

więcej o: TAJNIKI HAFTU

Autoportret z historią

Konkurs polega na zaprezentowaniu w formie pracy plastycznej, fotografii, filmu lub dzieła literackiego wybranej historii, miejsca historycznego, czy zabytku w kontekście osobistych relacji i odczuć, jakie wywołują. Zapraszamy do wzięcia udziału uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i studentów.

więcej o: Autoportret z historią