Weekend seniora z kulturą

W dniach 1-2 października 2022 r. rozpocznie się „Weekend seniora z kulturą”. Kampania skierowana jest do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

więcej o: Weekend seniora z kulturą

Zapraszamy do Muzeum Ikon w Supraślu, gdzie w Sali im. Prof. Jerzego Nowosielskiego prezentowane jest nowe dzieło Dymitra Grozdewa.

więcej o: Archanioł z nieba posłany został, by „Raduj się” rzec Bogarodzicy. Sgraffito Dymitra Grozdewa

„Błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia…”. Słynące łaskami ikony na Podlasiu

Wystawa w Muzeum Ikon w Supraślu przedstawia rys historyczny, ikonografię oraz kult dziewięciu szczególnie czczonych podlaskich ikon Matki Bożej z Bielska Podlaskiego, Brańska, Drohiczyna, Hodyszewa, Juchnowca Kościelnego, Leśnej Podlaskiej, Różanegostoku, Strabli oraz Wasilkowa.

więcej o: „Błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia…”. Słynące łaskami ikony na Podlasiu

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA