współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Komunikat

Z przyjemnością informujemy, że Muzeum Podlaskie w Białymstoku wraz z oddziałami będzie otwarte dla zwiedzających od 11 maja. Zapraszamy!

więcej o: Komunikat

NOC MUZEÓW 2021 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zbliża się NOC MUZEÓW – jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w ciągu roku!
Ze względów bezpieczeństwa tegoroczna Noc Muzeów z Muzeum Podlaskim będzie bogata w wydarzenia online, ale nie tylko. Oprócz wirtualnych spotkań, odbywających się na Facebookach oddziałów, proponujemy także zupełnie nową formę: spotkanie z kulturą na świeżym powietrzu!

więcej o: NOC MUZEÓW 2021 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Mali orędownicy

Na wystawie prezentujemy ponad 100 ikon miniaturowych z dwóch kolekcji prywatnych oraz ze zbiorów Muzeum Ikon w Supraślu. Całość kolekcji tworzą ikony rosyjskie, greckie oraz pochodzące z Bałkanów datowane na wieki od XVII do początku XX.

więcej o: Mali orędownicy