Ferie 2023 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zapraszamy dzieci do spędzenia ferii w oddziałach Muzeum Podlaskiego. Przygotowaliśmy interesujące propozycje dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

więcej o: Ferie 2023 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

SZTUKA IKONY – Historia Bożego Narodzenia w ikonografii wschodniej

Muzeum Ikon w Supraślu zaprasza na spotkanie z cyklu SZTUKA IKONY, które poświęcone będzie tematowi Bożego Narodzenia.

więcej o: SZTUKA IKONY – Historia Bożego Narodzenia w ikonografii wschodniej

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 7–12 lat. Zapraszamy do Muzeum Ikon w Supraślu o godz. 11.00.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Anielskie wizerunki według triad niebiańskich Pseudo-Dionizego Areopagity

W zamierzeniu funkcjonująca w Muzeum Ikon w Supraślu od 2019 roku Sala im. prof. Jerzego Nowosielskiego w roku 100-lecia urodzin artysty, za sprawą dzieł Artysty wypożyczonych od Zgromadzenia Sióstr Oblatek w Tyńcu, staje się przestrzenią nawiązującą do kaplicy.

więcej o: 2023 ROK JERZEGO NOWOSIELSKIEGO W MUZEUM IKON W SUPRAŚLU – wystawa dzieł z kaplicy domu zakonnego Zgromadzenia Sióstr Oblatek w Tyńcu

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA