“Mikołajki” w Muzeum Ikon w Supraślu

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty edukacyjnej przygotowanej przez Muzeum Ikon w Supraślu.

więcej o: “Mikołajki” w Muzeum Ikon w Supraślu

W czasie spotkania zostanie przedstawiona ikonografia, historia i kult czczonych podlaskich ikon Matki Bożej: z Drohiczyna, Hodyszewa, Bielska Podlaskiego, Brańska, Hodyszewa, Juchnowca Kościelnego, Leśnej Podlaskiej, Różanegostoku, Strabli oraz Wasilkowa.

więcej o: SZTUKA IKONY – „Błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia…”. Słynące łaskami ikony na Podlasiu

„Błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia…”. Słynące łaskami ikony na Podlasiu

Wystawa w Muzeum Ikon w Supraślu przedstawia rys historyczny, ikonografię oraz kult dziewięciu szczególnie czczonych podlaskich ikon Matki Bożej z Bielska Podlaskiego, Brańska, Drohiczyna, Hodyszewa, Juchnowca Kościelnego, Leśnej Podlaskiej, Różanegostoku, Strabli oraz Wasilkowa.

więcej o: „Błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia…”. Słynące łaskami ikony na Podlasiu

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4–12 lat. Zapraszamy do Muzeum Ikon w Supraślu o godz. 11.00.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Być jak św. Mikołaj. Żywot św. Mikołaja Cudotwórcy, biskupa Miry Licyjskiej

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4–6 lat. Zapraszamy do Muzeum Ikon w Supraślu o godz. 10.00.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – „Kwieciste girlandy” – tradycyjna ozdoba wizerunków maryjnych.

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA