Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego
współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Kalendarz wydarzeń MPB

maluchy w krainie sztuki

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4–6 lat wraz z opiekunami prowadzone w oparciu o wystawę stałą i wystawy czasowe oraz zbiory Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku.  

Praca dyplomowa przedstawiająca osiem kolorowych postaci - figurek umieszczonych w plastikowym, przezroczystym pudełku.

PUŁAPKA NA SMUTKI I INNE FRASUNKI
27 czerwca 2021 r., godz. 12.00

Za nami trudny czas, zarówno dla małych, jak  i dla dużych, ale dość już tego! Wszystkie smutki i frasunki trzeba szybko przegonić, a najlepiej zamknąć je w pułapce! Na wystawie czasowej  DYPLOMY 2020/2021 obejrzymy Szklaną pułapkę autorstwa Julii Wawdziejczuk, tegorocznej absolwentki Liceum Plastycznego w Supraślu. W części warsztatowej dzieci wraz z rodzicami skonstruują swoje pułapki.

 

Czas trwania zajęć: ok. 90 min
Liczba uczestników: 5 dzieci + opiekunowie
Wstęp dla dzieci bezpłatny, opiekunowie – 12 zł, z Kartą Dużej Rodziny: opiekunowie – 6 zł
Informacje i zapisy: tel. 509 336 862

 

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk lub rękawiczek płynem dezynfekującym, dostępnym w Muzeum.