współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

RODZINNE WEEKENDY W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO – dla rodzin z dziećmi w wieku 7-12 lat

CAŁY TEN ALF!

Rzeźbiarz Alfons Karny słynął z wielkiego talentu i pasji tworzenia. Potrafił pracować nad rzeźbą przez wiele godzin w całkowitym skupieniu. Ale w czasie wolnym od pracy był duszą towarzystwa z zamiłowaniem do psot i żartów! Wówczas dla bliskich stawał się Alfem, a dla dzieci Wujkiem Kulfonem. Jak go postrzegali jedni i drudzy, najlepiej widać na rysunkach satyrycznych wykonanych przez jego przyjaciół, prezentowanych w naszym muzeum.

15 stycznia 2022 r., godz. 12.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Liczba uczestników: 10 osób
Czas trwania zajęć: ok. 90 min
Koszt: 12 zł – dziecko, 6 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł – dziecko, 4 zł – opiekun
Informacje i zapisy: 509 336 862

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.