Ferie w Muzeum Obojga Narodów

MUZEUM OBOJGA NARODÓW W BIELSKU PODLASKIM, Ratusz, ul. Mickiewicza 45
OFERTA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

ZIOŁA ŚWIATŁEM MALOWANE

Zapraszamy na zajęcia inspirowane wystawą „Przyszedł znachor do apteki. Ziołolecznictwo i aptekarstwo na Podlasiu”. Z nami poznasz tajemniczy świat farmacji i dowiesz się jak dawniej wykorzystywano zioła w procesie leczenia. Po zapoznaniu się z ekspozycją i światem ziół, uczestnicy wykonają ziołową kompozycję i uwiecznią ją w dawnej technice fotograficznej – cyjanotypii.

Terminy: 28.01.2022 r. godz. 10.00
Liczba miejsc: od 6 do 10 osób
Koszt: 8 zł od osoby, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł

SKRZYDLACI JEŹDŹCY

W bajkach bywa, że możemy cofnąć się w czasie, ale nie tylko. Również w naszym muzeum przeniesiemy się w czasy Rzeczypospolitej Obojga Narodów, kiedy to dumą i potęgą naszej ojczyzny była husaria.  Dzięki uczestnikom warsztatów muzealna sala zmieni się w „pole bitwy” wypełnione stworzonymi przez dzieci „skrzydlatymi” jeźdźcami. Tajniki sztuki wojennej uczestnicy poznają na wystawie „Chocim 1621. Na drodze Imperium”.

Terminy: 04.02.2022 r. godz. 10.00
Liczba miejsc: od 6 do 10 osób
Koszt: 8 zł od osoby, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł

MUZEUM W BIELSKU PODLASKIM, Ratusz, ul. Mickiewicza 45
OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

ZIOŁA ŚWIATŁEM MALOWANE

Terminy: wtorek – piątek, w godz. 9.00 – 15.00
Wiek uczestników: 7 – 15 lat|
Liczba uczestników: od 6 do 10 osób w grupie
Koszt: 8 zł od osoby, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł, opiekunowie grupy bezpłatnie.

SKRZYDLACI JEŹDŹCY

Terminy: wtorek - piątek, w godz. 9.00 – 15.00
Liczba miejsc: od 6 do 10 osób w grupie
Koszt: 8 zł od osoby, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł, opiekunowie grupy bezpłatnie
Informacje i zapisy: 509 336 841

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.