Sejmik bielski

W trakcie spotkania wykład „Rodzina drobnoszlachecka i chłopska na dawnym Podlasiu” wygłosi prof. dr hab. Cezary Kuklo. Moderatorem dyskusji będzie dr hab. Piotr Guzowski z Wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku. Zapraszamy o godz. 17.00.

więcej o: Sejmik bielski

PIERWSZA RZECZPOSPOLITA W ZBIORACH ZAMKU MALBORSKIEGO (XVII-XVIII W.)

Na wystawie prezentowane są najciekawsze zabytki ze zbiorów Muzeum Zamkowego w Malborku, wśród nich znajdziemy m. in. numizmaty, wyroby z metalu, grafikę i kartografię.

więcej o: PIERWSZA RZECZPOSPOLITA W ZBIORACH ZAMKU MALBORSKIEGO (XVII-XVIII W.)

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA