RODZINNE WEEKENDY – Ceramika dla małych i dużych

Zapraszamy na warsztaty, w trakcie których spróbujemy odkryć tajemnice i sekrety, jakie zapisano w dawnych kaflach piecowych.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Ceramika dla małych i dużych

Zapraszamy dzieci i młodzież na specjalne warsztaty edukacyjne związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.

więcej o: Wielkanocna oferta specjalna dla grup zorganizowanych w Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim

Powiatowy konkurs historyczny „Powiat bielski – moja mała Ojczyzna”.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim i Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zapraszają do udziału w powiatowym konkursie historycznym „Powiat bielski – moja mała Ojczyzna”.

więcej o: Powiatowy konkurs historyczny „Powiat bielski – moja mała Ojczyzna”.

Kafle supraskie

Wystawa prezentuje kafle, które zostały odkryte w trakcie prac archeologicznych na terenie monasteru Przenajświętszej Bogarodzicy w Supraślu i jego otoczeniu.

więcej o: Kafle supraskie

Muzeum Podlaskie w Białymstoku prezentuje retrospektywną wystawę twórczości Józefa Charytona.

więcej o: JÓZEF CHARYTON (1909–1975). PODLASKIE PEJZAŻE I SCENY RODZAJOWE. W 115. ROCZNICĘ URODZIN ARTYSTY