Wakacje 2022 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów i zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do korzystania z naszych licznych propozycji.

więcej o: Wakacje 2022 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Dni Tradycji Obojga Narodów

Dni Tradycji Obojga Narodów to impreza plenerowa skierowana do miłośników kuchni inspirowanej staropolskimi przepisami. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w klimat dawnych uczt, spotkań przy stołach okraszonych prawdziwymi smakołykami.

więcej o: Dni Tradycji Obojga Narodów

Zapraszamy do Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim o godz. 12.00 na wernisaż wystawy.

więcej o: ZAROIŁO SIĘ OD TĘCZ I ZAWIERUCH… Pejzaże ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA