RODZINNE WEEKENDY – Taki pejzaż!

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4–12 lat. Zapraszamy do Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim o godz. 10.30.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Taki pejzaż!

MUZEUM DZIECIOM

Dzień Dziecka to świetna okazja do odwiedzenia muzealnego pawilonu, w którym znajdziecie nie tylko wydawnictwa i pamiątki idealne na prezent dla „małych i dużych”, ale również słodkości i drobne upominki dla najmłodszych. Dowiecie się również co ciekawego przygotowało Muzeum dla zwiedzających w czerwcu.

więcej o: MUZEUM DZIECIOM

RODZINNE WEEKENDY – Pędzlem i światłem

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 7–12 lat. Zapraszamy do Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim o godz. 12.30.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Pędzlem i światłem

MUZEUM DLA SZKOŁY, SZKOŁA DLA MUZEUM

Zapraszamy do Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim na uroczyste podsumowanie muzealnych działań edukacyjnych prowadzonych we współpracy z placówkami edukacyjnymi w roku szkolnym 2021/2022.

więcej o: MUZEUM DLA SZKOŁY, SZKOŁA DLA MUZEUM

Czarne na białym

Podczas spotkania pochylimy się nad winietami bielskich zakładów, a w części warsztatowej uczestnicy będą mieli okazję do samodzielnego opracowania matrycy oraz wykonania odbitki techniką linorytu.

więcej o: Czarne na białym

Sejmik Bielski

„Przedsiębiorczość, łaska królewska czy polityka matrymonialna – przyczyny wielkości rodów magnackich na przykładzie Branickich herbu Gryf” to temat najbliższego spotkania, którego prelegentem będzie dr hab. Karol Łopatecki z Wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku. Zapraszamy o godz. 17.00.

więcej o: Sejmik Bielski

Zapraszamy do Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim o godz. 12.00 na wernisaż wystawy.

więcej o: ZAROIŁO SIĘ OD TĘCZ I ZAWIERUCH… Pejzaże ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA