Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego
współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kalendarz wydarzeń MPB

Muzeum w Tykocinie

Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
ul. Kozia 2
16-080 Tykocin
tel. (85) 718 16 13, kom. 509 336 597

e-mail: synagoga@muzeum.bialystok.pl

kierownik: dr Janusz Sękowski

Aktualności

Prezentacja spektaklu „Szewc Kopytko i Kaczor Kwak” realizowanego w ramach programu „Podlaskie zasilane kulturą” organizowana przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży

Kopytko jest szewskim uczniem i zarazem psotnym młodzieńcem pełnym życia. Gdy za swoje wybryki zostaje skarcony przez swego majstra, rzuca pracę i wyrusza w świat, szukając wesołych przygód i beztroskiego życia. Prezentacja spektaklu obędzie się o godz. 14.00.
więcej o: Prezentacja spektaklu „Szewc Kopytko i Kaczor Kwak” realizowanego w ramach programu „Podlaskie zasilane kulturą” organizowana przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży

Uroczystość Poświęcona Pamięci Żydów Tykocińskich w 81. Rocznicę Zagłady

Zapraszamy na uroczystość upamiętniającą społeczność żydowską Tykocina, która odbędzie się o godz. 11.30 w miejscu straceń w lesie łopuchowskim.
więcej o: Uroczystość Poświęcona Pamięci Żydów Tykocińskich w 81. Rocznicę Zagłady

Kadisz dla biblioteki tykocińskiej

Zapraszamy na wernisaż wystawy czasowej w babińcach Wielkiej Synagogi w Tykocinie, który odbędzie się 29 kwietnia 2022 r. po otwarciu wystawy stałej w Domu Talmudycznym.
więcej o: Kadisz dla biblioteki tykocińskiej

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA" i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.
więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA