współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

RODZINNE WEEKENDY W MUZEUM W TYKOCINIE – dla rodzin z dziećmi w wieku 7-12 lat

GRY I ZABAWY W SYNAGODZE

W ramach sobotniego spotkania zapraszamy na warsztaty rodzinne „Gry i zabawy w synagodze”. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość poznania w praktyce zwyczajów i tradycji żydowskich. Razem weźmiemy muzeum pod lupę, ułożymy wszystkie elementy układanki, a także poznamy tajemne zakamarki synagogi. Spotkanie rozpocznie się 15 stycznia o godz. 11.00 w Wielkiej Synagodze w Tykocinie.

15 stycznia 2021 r., godz. 11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Czas trwania zajęć: ok. 60 min
Liczba uczestników: 30 osób
Koszt: 12 zł – dziecko, 6 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł – dziecko, 4 zł – opiekun
Informacje i zapisy: tel. 509 336 597

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.