współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

e-mail: muzeum.wnetrz@muzeum.bialystok.pl

Kierownik: Anna Dąbrowska

Dzień krajobrazu 2021 - Otwarte krajobrazy

Zapraszamy do Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy 20 października 2021r o godzinie 13.00, na spacer z profesorem Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Barcelonie, Witoldem Burkiewiczem, który w przystępny i ciekawy sposób opowie co to jest krajobraz otwarty i jak dynamicznie zachodzą w nim zmiany.
więcej o: Dzień krajobrazu 2021 - Otwarte krajobrazy

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zapraszamy do Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy o godz. 11.00.
więcej o: RODZINNE WEEKENDY - W kapeluszu, budce i berecie - Czyli o dawnych nakryciach głowy

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4-6 lat. Zapraszamy do Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy o godz. 11.00.