Tajemnice stylowych mebli

Ekran kominkowy, eklektyczny z drewnianymi, brzozowo – mahoniowymi nóżkami. W środku różowa, wzorzysta tkanina jedwabna.

…ekrany


Parawany i…


Drewniany stolik okolicznościowy
Jego Wysokość Stół


Mebel w formie rzeźbionej skrzyni wspartej na dwóch gryfach. Podstawa na ośmiu graniastych nogach dekorowana motywem wolich oczek, podtrzymująca duże pełnoplastyczne figury gryfów. Oskrzynienie w kształcie prostopadłościanu o wysuniętych narożach, obwiedzione u dołu i u góry profilowaną listwą. Od frontu odkładany blat i dwoje drzwiczek po bokach. Front dekorowany w części centralnej rzeźbionymi postaciami putt, menad i satyrów podtrzymujących girlandę kwiatową, lica drzwiczek dekorowane maszkaronami. Boki z płaskorzeźbą ujęte w ramki z motywem wolich oczek.
Od sarkofagu do kredensu


 

Drewniany mebel barek na czterech nóżkach na kółkach. Ma kształt prostopadłościanu, z odkładanym poziomo od frontu blatem dekorowanym ażurową plecionką promienistą. Blat górny jest dwudzielny, część przednia posiada zawiasy co pozwala otwierać barek od góry, z boku pod blatem znajduje się drewniany uchwyt. Wewnątrz są półki.
Barek – luksusowy mebel


Wieczne łoże


Herbaciane stoliki


Bankiet i bankietka


Meble kamieniami malowane


Toaletka inna niż wszystkie


Stolik do zadań specjalnych


Uśmiech dnia


Antyczny laptop


(Nie)Poprawny politycznie gerydon


Składak