Weekend seniora z kulturą

W dniach 1-2 października 2022 r. rozpocznie się „Weekend seniora z kulturą”. Kampania skierowana jest do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

więcej o: Weekend seniora z kulturą

Moesowie nie tylko z Choroszczy

Wystawa plenerowa na dziedzińcu przed Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy przygotowana z okazji przypadającej 150. rocznicy śmierci Christiana Augusta Moesa (1810–1872), założyciela zakładów włókienniczych w Choroszczy i nestora gałęzi rodu osiadłej na ziemiach polskich.

więcej o: Moesowie nie tylko z Choroszczy

Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA

Skompletuj kolekcję pocztówek ,,ZABYTEK MIESIĄCA” i zdobądź nagrody! Każda nabyta pocztówka to jedna pieczątka. Zbierz 4 pieczątki i wejdź bezpłatnie do dowolnego oddziału Muzeum Podlaskiego w Białymstoku! Zbierz 12 pieczątek i otrzymaj interesującą KSIĄŻKĘ! Sprawdź regulamin.

więcej o: Konkurs ZABYTEK MIESIĄCA