współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Komunikat

Z przyjemnością informujemy, że Muzeum Podlaskie w Białymstoku wraz z oddziałami będzie otwarte dla zwiedzających od 11 maja. Zapraszamy!

więcej o: Komunikat

NOC MUZEÓW 2021 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zbliża się NOC MUZEÓW – jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w ciągu roku!
Ze względów bezpieczeństwa tegoroczna Noc Muzeów z Muzeum Podlaskim będzie bogata w wydarzenia online, ale nie tylko. Oprócz wirtualnych spotkań, odbywających się na Facebookach oddziałów, proponujemy także zupełnie nową formę: spotkanie z kulturą na świeżym powietrzu!

więcej o: NOC MUZEÓW 2021 z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Nowa kolorystyka elewacji Pałacu Branickich w Choroszczy

Dawna letnia rezydencja hetmana Jana Klemensa Branickiego, w której mieści się Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy odzyskała barokowy blask.

więcej o: Nowa kolorystyka elewacji Pałacu Branickich w Choroszczy

Tajemnice stylowych mebli

Prezentacja artykułów dotyczących najciekawszych i najcenniejszych mebli ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

więcej o: Tajemnice stylowych mebli