współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

edukacja – oferta dla grup zorganizowanych

Do odwołania zajęcia edukacyjne mogą odbywać się maksymalnie dla 15 osób.

OFERTA EDUKACYJNA DLA PRZEDSZKOLI I KLAS 1–3 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Po lewej stronie widać drzewo kwitnące z różowo - białymi pąkami kwiatów. W tle sad z kwitnącymi drzewami.

WIOSNA W SZTUCE

Za naszymi oknami słońce świeci już coraz mocniej, ptaki śpiewają coraz głośniej, pojawiają się pierwsze listki na drzewach, nie ma więc wątpliwości, że wiosna już jest. Ta niezwykła pora roku w szczególny sposób inspiruje artystów. Natchnieni budzącą się do życia przyrodą tworzą wciąż nowe dzieła. Podczas zajęć poszukamy oznak wiosny w sztuce, przyjrzymy się  Galerii Malarstwa Polskiego w białostockim Ratuszu. Zainspirowani wielkimi dziełami, zasłuchani w śpiew ptaków i szum drzew stworzymy wiosenne prace plastyczne.

Zajęcia będą realizowane od 13 kwietnia 2021 r. Terminy i godziny zajęć ustalamy indywidualnie z opiekunami grup pod nr tel. 516 141 960  lub mailowo: sztuka@muzeum.bialystok.pl.

Liczba miejsc: 15 osób w grupie

Opłaty: grupy przedszkolne – 6 zł od osoby, z Kartą Dużej Rodziny – 4 zł od osoby; dzieci i młodzież szkolna – 8 zł od osoby, z Kartą Dużej Rodziny – 4 zł od osoby