NOC MUZEÓW 2024 W MUZEUM PODLASKIM W BIAŁYMSTOKU

W sobotę 18 maja 2024 r. w godz. 18:00 – 24:00 zapraszamy do wszystkich Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

więcej o: NOC MUZEÓW 2024 W MUZEUM PODLASKIM W BIAŁYMSTOKU

Komunikat

18 i 19 maja w godz. 10.00-17.00, wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego oprócz Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy będę nieczynne. Zapraszamy na Noc Muzeów 18 maja w godz. 18.00-24.00.

więcej o: Komunikat

Zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Wróbel-Kruczenkow, autorką wystawy „Na krańcach… Tożsamość miejsca”. Po finisażu planowane są warsztaty malarskie, podczas których za pomocą pędzli i farb przeniesiemy się do czasów naszego dzieciństwa.

więcej o: NA KRAŃCACH… TOŻSAMOŚĆ MIEJSCA – finisaż wystawy i warsztaty malarskie dla dorosłych

LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt | oprowadzanie z przewodnikiem

26 maja o godz. 11:00, 14:00 zapraszamy do białostockiego ratusza na oprowadzania po wystawie LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt.

więcej o: LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt | oprowadzanie z przewodnikiem

NA KRAŃCACH… TOŻSAMOŚĆ MIEJSCA

Na wystawie prezentowane są obrazy będące wyrazem oryginalnej wizji artystki, która nie boi się eksperymentować z formą i kolorem.

więcej o: NA KRAŃCACH… TOŻSAMOŚĆ MIEJSCA

MUZEUM PODLASKIE W BIAŁYMSTOKU PREZENTUJE ZABYTEK MIESIĄCA – MAJ 2024

Zabytkiem miesiąca w maju jest Szkicownik Stanisława Witkiewicza.

więcej o: MUZEUM PODLASKIE W BIAŁYMSTOKU PREZENTUJE ZABYTEK MIESIĄCA – MAJ 2024

LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt

Wystawa prezentuje malarstwo, grafiki oraz rysunki Leona Wyczółkowskiego z kolekcji Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy i jest pierwszym tak obszernym pokazem prac artysty w tym regionie.

więcej o: LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt

Zapraszamy grupy zorganizowane do skorzystania ze specjalnej oferty edukacyjnej, przygotowanej do wystawy LEON WYCZÓŁKOWSKI – Wieczny zachwyt.

więcej o: „W WARSZTACIE U WYCZÓŁA” – ZAJĘCIA INTERAKTYWNE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH