współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Weekend seniora z kulturą

Zapraszamy seniorów do korzystania ze specjalnej oferty kulturalnej przygotowanej przez oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą”.

więcej o: Weekend seniora z kulturą

Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych

O godzinie 14.00 zapraszamy na specjalne stoisko, gdzie będzie można zakupić czekolady Podarunek Hetmana, wraz z wydawnictwami Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.
Natomiast już o godz. 16.00 rozpocznie się prawdziwa gratka dla wszystkich melomanów – wyjątkowy koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku.

więcej o: Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych

Zapraszamy 25 września 2021 r. o godz. 18.00 do Ratusza w Białymstoku na wernisaż wystawy – Poezja Codzienności. Fotografia Powojennej Awangardy Czeskiej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Białystok INTERPHOTO – Edycja 2021.

więcej o: MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FOTOGRAFII BIAŁYSTOK INTERPHOTO – EDYCJA 2021 – Poezja Codzienności. Fotografia Powojennej Awangardy Czeskiej