Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego
współprowadzona przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Kalendarz wydarzeń MPB

RODZINNE WEEKENDY – Skrzydlaci jeźdźcy

SKRZYDLACI JEŹDŹCY

W bajkach bywa, że możemy cofnąć się w czasie, ale nie tylko. Również w naszym muzeum przeniesiemy się w czasy Rzeczypospolitej Obojga Narodów, kiedy to dumą i potęgą naszej ojczyzny była husaria. Dzięki uczestnikom warsztatów muzealna sala zmieni się w „pole bitwy” wypełnione stworzonymi przez dzieci „skrzydlatymi” jeźdźcami. Tajniki sztuki wojennej uczestnicy poznają na wystawie „Chocim 1621. Na drodze Imperium”. Dodatkową atrakcją będzie wykonanie pracy plastycznej techniką cyjanotypii. 

16 stycznia 2022 r., godz. 10.30 - zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-12 lat

Liczba uczestników: 14
Czas trwania zajęć: ok. 120 min.
Koszt: dziecko 4 – 6 lat: wstęp bezpłatny, 8 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 6 zł – opiekun; 
Koszt: 6 zł – dziecko 7 – 12 lat , 6 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 4 zł – dziecko, 4 zł – opiekun
Zapisy do 13.01.2022 r. 
Informacje i zapisy: tel. 509 336 841 oraz poprzez formularz dostępny na profilu FB Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.