Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego
współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kalendarz wydarzeń MPB

wydawnictwa

OFERTA ˇ

NOWOŚCI ˇ

 

DOSKONAŁE NA PREZENTY ˇ 

Niebieska okładka książki. Po środku obraz przedstawiający portret hetmana Jana Klemensa Branickiego. Poniżej na białym tle napis: Muzeum Podlaskie prezentuje.


ZAMAWIANIE WYDAWNICTW DROGĄ MAILOWĄ ˇ

Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 po złożeniu zamówienia na adres: wydawnictwa@muzeum.bialystok.pl

W mailu należy podać tytuły i ilości zamawianych książek wybranych z oferty oraz pełne dane adresowe niezbędne do wysyłki i wystawienia faktury VAT.

Zasady postępowania z danymi osobowymi

Informacje o cenach i zasadach realizacji zamówienia

  • Ceny podane przy wydawnictwach w ofercie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
  • Ceny nie obejmują kosztów przesyłki oraz ewentualnych innych kosztów związanych z realizacją transakcji. O wysokości tych kosztów zostaniecie Państwo poinformowani e-mailem po złożeniu zamówienia.
  • Opłatę za zamówione wydawnictwa należy uiścić przed ich wysłaniem przelewem bankowym na konto Muzeum, którego numer przesłany zostanie e-mailem. Na przelewie prosimy podać dane adresowe oraz tytuły zakupionych książek.
  • Zamówione książki wysyłane są w przeciągu 2 dni roboczych od momentu wpłynięcia należności na konto Muzeum. Przesyłka dostarczana będzie za pośrednictwem Poczty Polskiej.
  • Otrzymujecie Państwo od nas paragon jako dowód zakupu. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT (prosimy o zaznaczenie tego w zamówieniu).

W okresie zamknięcia Muzeum dla zwiedzających realizowane są tylko zamówienia złożone drogą elektroniczną.