„Klimaty Podlasia” w bielskim Muzeum

Zapraszamy w środę 30 września 2020 r. o godz. 17.00 do Muzeum w Bielsku Podlaskim

na spotkanie z Jerzym Rajeckim autorem albumu „Klimaty Podlasia”.

Na fotografii barwna okładka albumu fotograficznego "Klimaty Podlasia" zawierająca tekst o treści: Jerzy Rajecki Klimaty Podlasia The atmosphere of Podlasie Fotografia. Zdjęcie ujęte w wąskim kadrze przedstawia starszego mężczyznę ze źrebięciem na łące. W tle błękitne niebo.

O autorze:

Jerzy Rajecki urodził się w Hajnówce, mieszka w Białymstoku. Jego pasją jest fotografia Podlasia. Dzieli się nią na profilu społecznościowym „Klimaty Podlasia”, który cieszy się ogromną popularnością. W ramach spotkania będzie można zakupić publikację jego autorstwa zawierającą ponad 300 zdjęć, a także porozmawiać z autorem i posłuchać opowieści o jego pasji fotograficznej.