W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku – relacja na żywo

PDFDrukuj Muzeum Podlaskie w Białymstoku Harmonogram relacji na żywo: 18.00 Muzeum Podlaskie w BiałymstokuZaproszenie na Noc Muzeów   18.10 Dział Archeologii Muzeum PodlaskiegoNA GOCKIM SZLAKU – PRZYSTANEK GROCHY Zapraszamy na opowieść o…

więcej o: W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku – relacja na żywo

MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Miło nam poinformować, że od wtorku 12 maja 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zostaną udostępnione zwiedzającym. Serdecznie zapraszamy! Ale zanim się Państwo do nas wybierzecie, prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi godzinami otwarcia i nowymi zasadami zwiedzania ekspozycji.
Informujemy też, że wszystkie osoby chcące wykonać kwerendy w zbiorach, zainteresowane kontaktem z pracownikami Muzeum, proszone są o wcześniejsze umawianie się telefonicznie bądź mailowo.

więcej o: MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

W sobotę 16 maja 2020 r. w godz. 18.00 – 00.00 zapraszamy Państwa na Noc Muzeów on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

więcej o: W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

więcej o: Od 12 marca 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

Tajemnice stylowych mebli

Strona, na której będą pojawiały się artykuły dot. mebli ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

więcej o: Tajemnice stylowych mebli

Cymelia ze zbiorów Biblioteki

Strona, na której będą pojawiały się artykuły dot. zbiorów Biblioteki Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

więcej o: Cymelia ze zbiorów Biblioteki

PRZESUNIĘCIE KONKURSU – DRZEWO GENEALOGICZNE MOJEJ RODZINY

Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatora konkurs „Drzewo genealogiczne mojej rodziny” zostaje przesunięty na przyszły rok. O wznowieniu konkursu będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz fanepage’u. Zapraszamy do śledzenia naszych stron.

więcej o: PRZESUNIĘCIE KONKURSU – DRZEWO GENEALOGICZNE MOJEJ RODZINY

PRZESUNIĘCIE KONKURSU – ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA

Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatora konkurs „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” (edycja XV) zostaje przesunięty na przyszły rok. O wznowieniu konkursu i jego haśle będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz fanepage’u.

więcej o: PRZESUNIĘCIE KONKURSU – ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Malarski ród Kossaków

Planowane spotkanie nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatorów. Przepraszamy za utrudnienia.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Malarski ród Kossaków

SPOTKANIA Z IKONĄ

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na Spotkania z Ikoną.

więcej o: SPOTKANIA Z IKONĄ