PSALMY

Wystawa prac powstałych na XI Międzynarodowym Plenerze Ikonograficznym w Nowicy 2019 r. Zapraszamy 4 lipca 2020 r. o godzinie 16.00 na wernisaż wystawy, który odbędzie się na zewnątrz, przed wejściem do budynku Muzeum Ikon w Supraślu.

więcej o: PSALMY

PDFDrukujList intencyjny w sprawie powołania Muzeum Ks. Jerzego Popiełuszko w Okopach – Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku podpisali w czwartek w Warszawie w obecności ministra kultury i dziedzictwa narodowego prof….

więcej o: MUZEUM BŁ. KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI W OKOPACH BĘDZIE ODDZIAŁEM MUZEUM PODLASKIEGO W BIAŁYMSTOKU

WAKACYJNE ZWIEDZANIE WYSTAW Z PRZEWODNIKIEM

W czasie trwania wakacji w wybrane niedziele o godz. 11.00 zapraszamy do białostockiego Ratusza na zwiedzanie z przewodnikiem wystaw czasowych.

więcej o: WAKACYJNE ZWIEDZANIE WYSTAW Z PRZEWODNIKIEM

WZNOWIENIE KONKURSU „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Święty Jan Paweł II w oczach dziecka,. Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania na podstronie.

więcej o: WZNOWIENIE KONKURSU „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

TAJEMNICE STYLOWYCH MEBLI

Strona, na której będą pojawiały się artykuły dot. mebli ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

więcej o: TAJEMNICE STYLOWYCH MEBLI

CYMELIA ZE ZBIORÓW BIBLIOTEKI

Strona, na której będą pojawiały się artykuły dot. zbiorów Biblioteki Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

więcej o: CYMELIA ZE ZBIORÓW BIBLIOTEKI

ZAPRASZAMY NA SPACER DO PRZYPAŁACOWEGO PARKU W CHOROSZCZY

PDFDrukuj

więcej o: ZAPRASZAMY NA SPACER DO PRZYPAŁACOWEGO PARKU W CHOROSZCZY

W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

W sobotę 16 maja 2020 r. w godz. 18.00 – 00.00 zapraszamy Państwa na Noc Muzeów on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

więcej o: W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku – relacja na żywo

PDFDrukuj Muzeum Podlaskie w Białymstoku Harmonogram relacji na żywo: 18.00 Muzeum Podlaskie w BiałymstokuZaproszenie na Noc Muzeów   18.10 Dział Archeologii Muzeum PodlaskiegoNA GOCKIM SZLAKU – PRZYSTANEK GROCHY Zapraszamy na opowieść o…

więcej o: W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku – relacja na żywo

MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Miło nam poinformować, że od wtorku 12 maja 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zostaną udostępnione zwiedzającym. Serdecznie zapraszamy! Ale zanim się Państwo do nas wybierzecie, prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi godzinami otwarcia i nowymi zasadami zwiedzania ekspozycji.
Informujemy też, że wszystkie osoby chcące wykonać kwerendy w zbiorach, zainteresowane kontaktem z pracownikami Muzeum, proszone są o wcześniejsze umawianie się telefonicznie bądź mailowo.

więcej o: MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH