Oferta pracy na stanowisko INFORMATYKA

PDFDrukujMuzeum Podlaskie w Białymstoku zatrudni osobę na stanowisku INFORMATYKA Wymagania: 1.Wykształcenie wyższe informatyczne (licencjat lub/i magister). Obsługa serwerów i serwerów baz danych. Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym. Znajomość zagadnień…

więcej o: Oferta pracy na stanowisko INFORMATYKA

Wakacje 2020 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów, gier i zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do naszych Oddziałów grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z licznych propozycji.

więcej o: Wakacje 2020 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

WAKACYJNE ZWIEDZANIE WYSTAW Z PRZEWODNIKIEM

W czasie trwania wakacji w wybrane niedziele o godz. 11.00 zapraszamy do białostockiego Ratusza na zwiedzanie z przewodnikiem wystaw czasowych.

więcej o: WAKACYJNE ZWIEDZANIE WYSTAW Z PRZEWODNIKIEM

Z WŁASNORĘCZNIE MALOWANĄ TORBĄ NA WAKACJE!

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza na wakacyjne spotkania muzealne. Odwiedźcie wystawy „Modne makatki” oraz „Tajemniczy ręcznik” i weźcie udział w inspirowanych nimi warsztatach.

więcej o: Z WŁASNORĘCZNIE MALOWANĄ TORBĄ NA WAKACJE!

W POLSKĘ IDZIEMY…BIELSK PODLASKI W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM

Muzeum w Bielsku Podlaskim serdecznie zaprasza od 10 lipca 2020 r. na nową wystawę.

więcej o: W POLSKĘ IDZIEMY…BIELSK PODLASKI W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM

KRZYSZTOF GIERAŁTOWSKI. PISARZE

Artysta fotografik Krzysztof Gierałtowski, autor wystawy” Pisarze”, jest twórcą niezależnym. Jego „portrety subiektywne” przedstawiają twórców polskiej kultury, nauki i ludzi polityki.

więcej o: KRZYSZTOF GIERAŁTOWSKI. PISARZE

AKT WOLI

Wystawa prac absolwentów i studentów Pracowni Rzeźby prof. Adama Myjaka z Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

więcej o: AKT WOLI

PDFDrukujList intencyjny w sprawie powołania Muzeum Ks. Jerzego Popiełuszko w Okopach – Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku podpisali w czwartek w Warszawie w obecności ministra kultury i dziedzictwa narodowego prof….

więcej o: MUZEUM BŁ. KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI W OKOPACH BĘDZIE ODDZIAŁEM MUZEUM PODLASKIEGO W BIAŁYMSTOKU

WOKÓŁ SYNAGOGI

W babińcach Synagogi zostały wyeksponowane dwadzieścia cztery obrazy z kolekcji Muzeum w Tykocinie ilustrujące zarówno historyczny świat sztetl jak i współczesną rzeczywistość przestrzeni synagogalnej i jej zabytkowego otoczenia. Prezentowane są dzieła artystów: Józefa Charytona, Tadeusza Bołoza, Artura Chacieja i Grzegorza Radziewicza. Zapraszamy.

więcej o: WOKÓŁ SYNAGOGI

DAR LECHA PILECKIEGO DLA BIELSKIEGO MUZEUM!

Za sprawą Pana Lecha Pileckiego Muzeum w Bielsku Podlaskim wzbogaciło się o cenną kolekcję kogutów w postaci figurek i rzeźb zebranych przez Panią Zofię Białynicką – Birulę, która przez wiele lat była związana z naszym miastem. Serdecznie zapraszamy na wystawę poświęconą Pani Zofii oraz jej kogutom.

więcej o: DAR LECHA PILECKIEGO DLA BIELSKIEGO MUZEUM!