II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny NOWA EPIFANIA PIĘKNA – wyniki

Wyniki konkursu ikonograficznego „Nowa epifania piękna”.

więcej o: II Międzynarodowy Konkurs Ikonograficzny NOWA EPIFANIA PIĘKNA – wyniki

7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Zapraszamy do Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku w wybrane weekendy od stycznia do grudnia 2019 r. na specjalnie przygotowane spotkania.
Program>>>

więcej o: 7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Akademia ikony: Woda w ikonografii

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na spotkanie w Akademii ikony. Początek o godz. 15.30; część praktyczna: dokończenie pracy nad wizualizacją wody, rozcieranie pigmentów, praca z kolorem.

więcej o: Akademia ikony: Woda w ikonografii

„Nowosielski- sztuka sakralna. Podlasie, Warmia i Mazury, Lublin”

20 lutego 2019 o godz. 17.30 zapraszamy do Akademii Supraskiej w Supraślu na spotkanie promocyjne wydawnictwa autorstwa Krystyny Czerni.

więcej o: „Nowosielski- sztuka sakralna. Podlasie, Warmia i Mazury, Lublin”

MUZEALNA ŚRODA DLA SENIORÓW: Lata 70. w obiektywie Zdzisława Zaremby

Zapraszamy seniorów do Muzeum Historycznego o godz. 11.00 na spotkanie, na którym zaprezentujemy fotografie ukazujące Białystok w latach 70 XX wieku. Zdjęcia pochodzą z bogatej kolekcji Zdzisława Zaremby.

więcej o: MUZEALNA ŚRODA DLA SENIORÓW: Lata 70. w obiektywie Zdzisława Zaremby

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat wraz z rodzicami o godz. 11.00 do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na spektakl w wykonaniu studentów Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku – Wydział Sztuki Lalkarskiej. Spektakl tworzyć będą trzy etiudy będące kolażem różnych technik lalkarskich.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM RZEŹBY: Trzy etiudy na trzy techniki: Pacynka, Marionetka, Kukiełka

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Mistrzowie portretu

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Mistrzowie portretu

KONCERT Z HISTORIĄ

24 lutego 2019 r., godz. 17.00, Ratusz w Białymstoku, Rynek Kościuszki 10. Zapraszają: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych. Wykonawcy: Urszula Kulesza – fortepian, Kamil Łomasko – kontrabas, Olga Anikiej – fortepian.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

Akademia Ikony: Woda w ikonografii

więcej o: Akademia Ikony: Woda w ikonografii

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Magiczna zabawa z teatrem

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na zajęcia, których głównym tematem będzie teatr.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI – Magiczna zabawa z teatrem