więcej o: Od 12 marca 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

PDFDrukuj

więcej o: Muzeum Podlaskie w Białymstoku informuje, że od dnia 1 kwietnia 2020 roku do odwołania obowiązuje zakaz wstępu do przypałacowego parku w Choroszczy.

Tajemnice stylowych mebli

Strona, na której będą pojawiały się artykuły dot. mebli ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

więcej o: Tajemnice stylowych mebli

XV EDYCJA KONKURSU Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Święty Jan Paweł II w oczach dziecka. Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania na podstronie.

więcej o: XV EDYCJA KONKURSU Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Malarski ród Kossaków

Planowane spotkanie nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatorów. Przepraszamy za utrudnienia.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Malarski ród Kossaków

SPOTKANIA Z IKONĄ

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na Spotkania z Ikoną.

więcej o: SPOTKANIA Z IKONĄ

„LIST DO CZARNEGO ANIOŁA”

Muzeum w Tykocinie – Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej zapraszają w dniu 7 marca 2020 r. o godz. 18.00 do  Domu Talmudycznego ul. Kozia 2, na koncert „List do Czarnego Anioła” poświęcony piosenkom z repertuaru tajemniczej Ewy Demarczyk, w wykonaniu Patrycji Ziniewicz.

więcej o: „LIST DO CZARNEGO ANIOŁA”

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Mali porteciści

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Mali porteciści

PDFDrukujTermin konsultacji: 5 marca 2020 godz. 11:00 w siedzibie Muzeum Podlaskiego: Ratusz, Rynek Kościuszki 10, Białystok Muzeum Podlaskie w Białymstoku zaprasza na konsultacje społeczne, dotyczące projektu pt.” Podlaskie Muzeum Archeologiczne….

więcej o: Konsultacje społeczne dotyczące projektu pt.” Podlaskie Muzeum Archeologiczne. Rewitalizacja zabytkowej stajni na siedzibę Muzeum”.

KRAJKA. SOKÓLSKA TKANINA LUDOWA

Zapraszamy do Muzeum w Bielsku Podlaskim dnia 4 marca 2020 r. o godz. 17.00. promocję najnowszego wydawnictwa Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej.

więcej o: KRAJKA. SOKÓLSKA TKANINA LUDOWA