Komunikat

Ratusz w Białymstoku do dnia 26 października 2020 r. jest nieczynny dla zwiedzających.
Do dnia 27 października odwołane są w Ratuszu wszystkie zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych.
W październiku odwołane są wszystkie niedzielne spotkania w Ratuszu dla rodzin z dziećmi.
Przepraszamy

więcej o: Komunikat

Konkurs literacki „Wolność na 102”

W związku z zbliżającą się 102. rocznicą odzyskania niepodległości przez Białystok, Muzeum Podlaskie w Białymstoku organizuje konkurs literacki „Wolność na 102”.
Konkurs skierowany do uczniów oraz dorosłych wykazujących szczególne zainteresowanie literaturą i historią.

więcej o: Konkurs literacki „Wolność na 102”

Tajemnice stylowych mebli

Prezentacja artykułów dotyczących najciekawszych i najcenniejszych mebli ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

więcej o: Tajemnice stylowych mebli

Pierwsza konferencja z cyklu Symposium Branicianum

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania propozycji referatów na pierwszą konferencję z cyklu Symposium Branicianum zatytułowaną ,,Jan Klemens Branicki – splendor i miraż”.

więcej o: Pierwsza konferencja z cyklu Symposium Branicianum

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH FOTOGRAFICZNYCH I FILMOWYCH!

Konkursy skierowane są do wszystkich chętnych. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Zadania są proste, a nagrody atrakcyjne!

więcej o: ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH FOTOGRAFICZNYCH I FILMOWYCH!

Rozstrzygnięcie konkursu „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”

Muzeum w Bielsku Podlaskim z ogromną przyjemnością informuje, że Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” został rozstrzygnięty.

więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”

Muzealne środy dla seniorów: Księga Pawłodaru

Zapraszamy 21 października 2020 r. o godz. 11.00 do Muzeum Historycznego w Białymstoku na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne środy dla seniorów.

więcej o: Muzealne środy dla seniorów: Księga Pawłodaru

Maluchy w krainie sztuki: Muzeum w barwach jesieni

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: Maluchy w krainie sztuki: Muzeum w barwach jesieni

Warsztaty rodzinne: Gry i zabawy w klimacie Dwudziestolecia

Warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 8 – 12 lat w Muzeum w Bielsku Podlaskim. Zapraszamy o godz. 10.00 i 12.00.

więcej o: Warsztaty rodzinne: Gry i zabawy w klimacie Dwudziestolecia

Sobota Rodzinna w Muzeum Historycznym: W stajni hetmana

Zajęcia interaktywne dzieci w wieku 6 – 10 lat w Muzeum Historycznym w Białymstoku. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: Sobota Rodzinna w Muzeum Historycznym: W stajni hetmana