100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – specjalna oferta edukacyjna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku przygotowaną z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

więcej o: 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – specjalna oferta edukacyjna

SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Boże Narodzenie u rzeźbiarza

zajęcia interaktywne dla rodzin z dziećmi w wieku 7 – 12 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Boże Narodzenie u rzeźbiarza

SOBOTA RODZINNA w Muzeum Historycznym

KOLĘDUJMY WSZYSCY WRAZ – spotkanie dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zapraszamy o godz. 11.00

więcej o: SOBOTA RODZINNA w Muzeum Historycznym

KONCERT Z HISTORIĄ

16 grudnia 2018 r., godz. 17.00, Ratusz w Białymstoku, Rynek Kościuszki 10. Zapraszają: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych. Wykonawcy: Jan Wiesław Rekucki – altówka i Galina Markowa – fortepian.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

AKADEMIA IKONY: Style ikonograficzne

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na siódme spotkanie w Akademii ikony. Początek o godz. 15.30; część teoretyczna – style ikonograficzne; część praktyczna – rozcieranie pigmentu, praca z kolorem (rozświetlenia na górkach).

więcej o: AKADEMIA IKONY: Style ikonograficzne

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Świąteczna płaskorzeźba

Zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Świąteczna płaskorzeźba

RELIEFY I GWASZE

Zapraszamy do Muzeum w Bielsku Podlaskim 28 grudnia o godz. 17.00 na wernisaż wystawy prac dr Tatiany Misijuk.

więcej o: RELIEFY I GWASZE

FINISAŻ WYSTAWY „Zdumiewający Białystok. Malarstwo w latach 60 – 70 XX wieku”

Zapraszamy do białostockiego Ratusza na spotkanie z kuratorami wystawy w czwartek 10 stycznia 2019 r. o godz. 17.00

więcej o: FINISAŻ WYSTAWY „Zdumiewający Białystok. Malarstwo w latach 60 – 70 XX wieku”

PREMIERA WIDOWISKA MULTIMEDIALNEGO „Wersal Północy” wśród dźwięków i świateł.

Zapraszamy do Muzeum Historycznego o godz. 18.00 na premierę projekcji multimedialnej na makiecie barokowego Białegostoku.

więcej o: PREMIERA WIDOWISKA MULTIMEDIALNEGO „Wersal Północy” wśród dźwięków i świateł.

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: MALI RZEŹBIARZE

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: MALI RZEŹBIARZE