Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy

ZAPRASZAMY NA SPACER DO PRZYPAŁACOWEGO PARKU W CHOROSZCZY

więcej o: ZAPRASZAMY NA SPACER DO PRZYPAŁACOWEGO PARKU W CHOROSZCZY

W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku - relacja na żywo

więcej o: W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku - relacja na żywo

MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Miło nam poinformować, że od wtorku 12 maja 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zostaną udostępnione zwiedzającym. Serdecznie zapraszamy! Ale zanim się Państwo do nas wybierzecie, prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi godzinami otwarcia i nowymi zasadami zwiedzania ekspozycji. Informujemy też, że wszystkie osoby chcące wykonać kwerendy w zbiorach, zainteresowane kontaktem z pracownikami Muzeum, proszone są o wcześniejsze umawianie się telefonicznie bądź mailowo.
więcej o: MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

W sobotę 16 maja 2020 r. w godz. 18.00 – 00.00 zapraszamy Państwa na Noc Muzeów on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku
więcej o: W DRODZE… NOC MUZEÓW on-line z Muzeum Podlaskim w Białymstoku

więcej o: Od 12 marca 2020 r. wszystkie oddziały Muzeum Podlaskiego w Białymstoku są nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

Tajemnice stylowych mebli

Strona, na której będą pojawiały się artykuły dot. mebli ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
więcej o: Tajemnice stylowych mebli