Muzeum Podlaskie w Białymstoku
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

Kalendarz wydarzeń MPB

Muzeum w Tykocinie

Logo Muzeum w Tykocinie

Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
ul. Kozia 2
16-080 Tykocin
tel. (85) 718 16 13, tel./fax. (85) 718 16 26, kom. 509 336 597

e-mail: synagoga@muzeum.bialystok.pl

Kierownik: Maria Pisarska-Kalisty

 

najnowsze wydarzenia

60+ Kultura

W dniach 23-24 września 2017 r. Muzeum Podlaskie zaprasza osoby 60+ do korzystania ze specjalnej oferty warsztatów, prelekcji i wystaw w obniżonych cenach lub całkowicie zwolnionych z opłat.
więcej o: 60+ Kultura

Być dobrym jak chleb - koncert papieski

W niedzielę, 8 października w Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Tykocinie odbędzie się koncert z okazji XVII Dnia Papieskiego zatytułowany " Być dobrym jak chleb". Wystąpią: Sylwia Strugińska (sopran, solistka Teatru Muzycznego w Łodzi) oraz Robert Grudzień (organy, kompozytor, solista Filharmonii Lubelskiej). Usłyszymy pieśni o św. Bracie Albercie, utwory klasyczne oraz ulubione pieśni Jana Pawła II.
więcej o: Być dobrym jak chleb - koncert papieski

Tydzień Dziecka w Białymstoku

W dniach 8–15 października 2017 r. już po raz szósty organizujemy TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU, przypominając tym przedwojenną białostocką tradycję. Zapraszamy grupy szkolne i dzieci z rodzicami do wzięcia udziału w bogatym programie kulturalnym przygotowanym przez instytucje uczestniczące w projekcie.
więcej o: Tydzień Dziecka w Białymstoku

Wieczór z Wieniawskim, Kreislerem i Tadeuszem Kościuszką

Muzeum w Tykocinie zaprasza do Domu Talmudycznego na koncert złożony z utworów Tadeusza Kościuszki, Henryka Wieniawskiego i Fritza Kreislera w wykonaniu Romana Zielińskiego (skrzypce) i Magdaleny Wiluk (fortepian).
więcej o: Wieczór z Wieniawskim, Kreislerem i Tadeuszem Kościuszką

Kamienne świadectwo - prezentacja w Krakowie

"Kamienne świadectwo", wystawa upamiętniająca wywózkę mieszkańców Tykocina do obozów koncentracyjnych, będzie prezentowana w Centrum Edukacyjnym IPN Przystanek Historia w Krakowie.
więcej o: Kamienne świadectwo - prezentacja w Krakowie