FERIE 2018 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zapraszamy na bezkrwawe łowy do choroszczańskiego parku, naukę zdobienia ikon w Supraślu i na spotkanie z malarstwem współczesnym w Ratuszu. W Muzeum Historycznym będzie można przekonać się, czym bawili się i w co grali nasi dziadkowie, gdy byli dziećmi. W Muzeum Karnego otworzy swoje podwoje Akademia Małego Artysty, a w Tykocinie będzie można zdobyć pierwsze szlify aktorskie pod kierunkiem Dariusza Szady-Borzyszkowskiego.

więcej o: FERIE 2018 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Jak krótki wiersz w poezji – prelekcja i recital w Salonie Bujnowskiego

W programie kolejnej edycji Salonu Bujnowskiego znalazła się opowieść Agnieszki Borowieckiej o życiu i twórczości Zygmunta Bujnowskiego oraz recital wokalno-instrumentalny Ryszarda Matusiewicza „Bo przecież świetnym był miastem Tykocin”. Zaprezentowane zostaną też fragmenty archiwalnych audycji o Zygmuncie Bujnowskim z zasobów Polskiego Radia Białystok.

więcej o: Jak krótki wiersz w poezji – prelekcja i recital w Salonie Bujnowskiego

Ze względu na prace remontowe Muzeum w Tykocinie od 12 grudnia 2017 r. do 31 stycznia 2018 r. Wielka Synagoga będzie nieczynna dla zwiedzających. Zwiedzanie domu Domu Talmudycznego pozostaje bez zmian. Jednocześnie informujemy, że 2 stycznia 2018 r. całe Muzeum w Tykocinie będzie nieczynne dla zwiedzających. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

więcej o: Wielka Synagoga w Tykocinie w dniach 12.12.2017-31.01.2018 będzie nieczynna dla zwiedzających