Muzeum w Tykocinie nieczynne do końca kwietnia 2018 r.

Muzeum w Tykocinie, z powodu remontu, jest nieczynne dla zwiedzających do końca kwietnia 2018 r. Przyjmowane będą tylko te grupy, które mają już rezerwację zwiedzania. Przepraszamy za utrudnienia.

więcej o: Muzeum w Tykocinie nieczynne do końca kwietnia 2018 r.

SALON BUJNOWSKIEGO: Zygmunt Gloger – pisma rozproszone i nie tylko

Zapraszamy na kwietniową edycję Salonu Bujnowskiego. Ze względu na remont Muzeum spotkanie odbędzie się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Tykocinie przy ulicy Choroszczańskiej 4. W programie: wykład prof. Jarosława Ławskiego, spotkanie z Magdaleną Zawidzką-Kwiatkowską, prawnuczką Zygmunta Glogera oraz występ Zespołu „Hetmanki”. Wstęp wolny.

więcej o: SALON BUJNOWSKIEGO: Zygmunt Gloger – pisma rozproszone i nie tylko

Zych Bujnowski – Polska i krajobraz nade wszystko

Muzeum w Tykocinie zaprasza do łomżyńskiej Galerii pod Arkadami na wystawę „Zych Bujnowski – Polska i krajobraz nade wszystko”. Zaprezentowanych zostanie łącznie 42 prace Zygmunta Tadeusza Bujnowskiego (1895-1927) ze zbiorów Muzeum w Tykocinie. Wernisaż wystawy 6 kwietnia o godz. 18.00.

więcej o: Zych Bujnowski – Polska i krajobraz nade wszystko