KUP KARNET ŁĄCZONY I OTWÓRZ DRZWI DO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PODLASKIEJ HISTORII!

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym wprowadziliśmy jeden potrójny i trzy podwójne karnety łączone upoważniające do odwiedzenia kilku naszych oddziałów.

więcej o: KUP KARNET ŁĄCZONY I OTWÓRZ DRZWI DO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PODLASKIEJ HISTORII!

Zapraszamy do Wielkiej Synagogi w Tykocinie na koncert zespołu Ormimus Oriental Mystique Music. Projekt muzyczny nawiązuje do najpiękniejszych tradycji Bliskiego Wschodu. Podczas występu usłyszycie Państwo pieśni pełne radości i miłości, wywodzące się z tradycji sefardyjskiej, nawiązującej do folkloru Żydów jemeńskich, syryjskich i marokańskich.

więcej o: Koncert zespołu ORMIMUS ORIENTAL MYSTIQUE MUSIC w Wielkiej Synagodze w Tykocinie