WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów, gier i spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza w Białymstoku, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie, Muzeum Ikon w Supraślu, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy i Muzeum w Bielsku Podlaskim.

więcej o: WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

BYŁO ŻYCIE – koncert muzyki żydowskiej

Muzeum w Tykocinie – Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zaprasza do Wielkiej Synagogi w dniu 21 czerwca 2019 r. o godz. 17:00, na koncert muzyki żydowskiej w wykonaniu Fima Cziornego, przy akompaniamencie fortepianowym Suzanny Gergus.

więcej o: BYŁO ŻYCIE – koncert muzyki żydowskiej

Zapraszamy do Domu Talmudycznego w Tykocinie 29 czerwca 2019 r. o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z Magdaleną Stopą i promocję książki „Podwaliny. Drewniane domy Podlasia i ich mieszkańcy”.

więcej o: Spotkanie z Magdaleną Stopą – autorką książki „Podwaliny. Drewniane domy Podlasia i ich mieszkańcy”