7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Zapraszamy do Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku w wybrane weekendy od stycznia do grudnia 2019 r. na specjalnie przygotowane spotkania.
Program>>>

więcej o: 7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Tik – Tak, mija czas

Spotkanie dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat w Muzeum Historycznym. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Tik – Tak, mija czas

MUZEALNE PREZENTACJE ŚWIĄT ŻYDOWSKICH – Święto Sukot

Muzeum w Tykocinie zaprasza do Wielkiej Synagogi 12 października o godz. 14:00 na spotkanie z cyklu Muzealne Prezentacje Świąt Żydowskich.

więcej o: MUZEALNE PREZENTACJE ŚWIĄT ŻYDOWSKICH – Święto Sukot

BEZKARNIE O RZEŹBIE

Zapraszamy 12 i 13 października 2019 r. do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na spotkania „BEZKARNIE O RZEŹBIE” z cyklu „7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku”.

więcej o: BEZKARNIE O RZEŹBIE

TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

Już po raz ósmy organizujemy Tydzień Dziecka w Białymstoku, przypominając tym przedwojenną białostocką tradycję. Zapraszamy grupy szkolne i dzieci z rodzicami do nieodpłatnego korzystania z bogatej oferty imprez przygotowanych przez 11 białostockich instytucji kultury.

więcej o: TYDZIEŃ DZIECKA W BIAŁYMSTOKU

Zapraszamy do białostockiego Ratusza od 9 do 13 października 2019 r. w godz. 10.00-17.00, gdzie obejrzeć będzie można nowo zakupiony obraz. W niedzielę 13 października 2019 r. o godz. 16.00 na specjalną prezentację zaprasza historyk sztuki Joanna Tomalska-Więcek.

więcej o: PREZENTACJA ZAKUPIONEGO DO ZBIORÓW OBRAZU „MARTWA NATURA Z GRUSZKĄ” WILHELMA „WILKA” OSSECKIEGO

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW – Dzieje Białostockiego Seminarium Nauczycielskiego

Zapraszamy 16 października 2019 r. o godz. 11.00 do Muzeum Historycznego na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne Śody dla Seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW – Dzieje Białostockiego Seminarium Nauczycielskiego

Zapraszamy 17 października 2019 r. o godz. 18.00 do Ratusza w Białymstoku na wernisaż wystawy – FOTOGRAFIA SUBIEKTYWNA W SZTUCE POLSKIEJ 1956 – 1969 w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Białystok INTERPHOTO – Edycja 2019.

więcej o: MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FOTOGRAFII BIAŁYSTOK INTERPHOTO – EDYCJA 2019 – FOTOGRAFIA SUBIEKTYWNA W SZTUCE POLSKIEJ 1956 – 1969

SOBOTA RODZINNA W MUZEUM W BIELSKU PODLASKIM: Opowieść o Wiśle

Zajęcia dla dzieci w wieku 4 – 12 lat z cyklu „Sobota Rodzinna w Muzeum w Bielsku Podlaskim”. Zapraszamy o godz. 10.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM W BIELSKU PODLASKIM: Opowieść o Wiśle

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tropem historii zapisanej na płótnie

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tropem historii zapisanej na płótnie