WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie przygotowało na nadchodzące wakacje bogatą ofertę warsztatów, gier i spacerów edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z propozycji Ratusza w Białymstoku, Muzeum Historycznego, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku oraz do Muzeum w Tykocinie, Muzeum Ikon w Supraślu, Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy i Muzeum w Bielsku Podlaskim.

więcej o: WAKACJE w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Zapraszamy do Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku w wybrane weekendy od stycznia do grudnia 2019 r. na specjalnie przygotowane spotkania.
Program>>>

więcej o: 7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

PDFDrukuj

więcej o: W CZWARTEK 15 SIERPNIA WSZYSTKIE ODDZIAŁY MUZEUM PODLASKIEGO W BIAŁYMSTOKU SĄ ZAMKNIĘTE

ZMIANA GODZIN OTWARCIA SYNAGOGI W TYKOCINIE

Muzeum w Tykocinie uprzejmie informuje, iż 17 sierpnia 2019 r. ze względu na koncert „JUŻ NIE ZAPOMNISZ MNIE” Synagoga w Tykocinie będzie czynna dla zwiedzających do godziny 16.00 (ostatnie wejście godz. 15.30).

więcej o: ZMIANA GODZIN OTWARCIA SYNAGOGI W TYKOCINIE

JUŻ NIE ZAPOMNISZ MNIE – szlagiery polskiego kina przedwojennego

Muzeum w Tykocinie zaprasza w dniu 17 sierpnia 2019 o godz. 18.00 r. do Wielkiej Synagogi na koncert Tomasza Stockingera, któremu akompaniować będzie Stefan Gąsieniec.

więcej o: JUŻ NIE ZAPOMNISZ MNIE – szlagiery polskiego kina przedwojennego

UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCONA PAMIĘCI ŻYDÓW TYKOCIŃSKICH W 78. ROCZNICĘ ZAGŁADY

Zapraszamy 26 sierpnia 2019 r. o godz. 12.00 na uroczystość upamiętniającą społeczność żydowską Tykocina, która odbędzie się o godz. 12.00 w miejscu straceń w lesie łopuchowskim. Zbiórka o godz. 11.30 na parkingu za Wielką Synagogą w Tykocinie przy ul. Kaczorowskiej.

więcej o: UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCONA PAMIĘCI ŻYDÓW TYKOCIŃSKICH W 78. ROCZNICĘ ZAGŁADY

WRZESIEŃ 39 W NIEMIECKIEJ PROPAGANDZIE

Zapraszamy do Muzeum Historycznego 5 września o godz. 18.00 na wernisaż wystawy Wrzesień 39 w niemieckiej propagandzie.

więcej o: WRZESIEŃ 39 W NIEMIECKIEJ PROPAGANDZIE

SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Zabytki-zbytki

Spotkanie dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat w Muzeum Historycznym. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Zabytki-zbytki

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tajemnice inspiracji artysty

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Tajemnice inspiracji artysty

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW – Podróże palcem po mapie – Lidzbark Welski

Zapraszamy 11 września 2019 r., o godz. 11.00 do Muzeum Historycznego, na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne środy dla seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW – Podróże palcem po mapie – Lidzbark Welski