7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Zapraszamy do Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku w wybrane weekendy od stycznia do grudnia 2019 r. na specjalnie przygotowane spotkania.
Program>>>

więcej o: 7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

BEZ RAM | UNFRAMED malarstwo z kolekcji prywatnej

Zapraszamy na wernisaż do białostockiego Ratusza w piątek 8 lutego 2019 r. o godz. 18.00. Wystawa jest udostępniana publiczności od 19 stycznia 2019 r.

więcej o: BEZ RAM | UNFRAMED malarstwo z kolekcji prywatnej

Ferie Zimowe 2019 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zapraszamy dzieci na zajęcia plastyczne, historyczne, rzeźbiarskie i teatralne. W ramach ferii zimowych przygotowaliśmy propozycje dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

więcej o: Ferie Zimowe 2019 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

AKADEMIA IKONY: Roślinność w ikonografii

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na siódme spotkanie w Akademii ikony. Początek o godz. 15.30; część praktyczna– kalka drzewka, przenoszenie kalki drzewka na deskę, rozcieranie pigmentów, praca z kolorem.

więcej o: AKADEMIA IKONY: Roślinność w ikonografii

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Kruche piękno z miśnieńskiej porcelany

Zapraszamy do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego o godz. 11.00 na spotkanie, na którym seniorzy poznają proces wytwarzania porcelany i obejrzą wyroby manufaktury miśnieńskiej.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Kruche piękno z miśnieńskiej porcelany

KOMPLEKSJA LALKI

Zapraszamy do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na wernisaż wystawy 24 stycznia 2019 r., o godz. 17.00

więcej o: KOMPLEKSJA LALKI

Promocja książki Świętojańska. Historia jednej ulicy autorstwa Wiesława Wróbla

Zapraszamy Państwa do Muzeum Historycznego na spotkanie promocyjne książki Wiesława Wróbla pod tytułem „Świętojańska historia jednej ulicy”.

więcej o: Promocja książki Świętojańska. Historia jednej ulicy autorstwa Wiesława Wróbla

Koncert Kolęd Wschodniosłowiańskich 19 stycznia 2019 r., odwołany!
Nowy termin koncertu to 25 stycznia (piątek) 2019 r., godz. 17.00 w białostockim Ratuszu.

więcej o: KONCERT KOLĘD WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH – Nowy Termin Koncertu 25 stycznia 2019 r. (piątek)

ANTYCZNY WEEKEND W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO – Antyczne inspiracje

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na zajęcia, na których odbędziemy podróż w czasy antyczne.

więcej o: ANTYCZNY WEEKEND W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO – Antyczne inspiracje

ANTYCZNY WEEKEND W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO – Na antycznej scenie

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na zajęcia zainspirowane teatrem antycznym.

więcej o: ANTYCZNY WEEKEND W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO – Na antycznej scenie