OFERTA PRACY na stanowisku GŁÓWNY KSIĘGOWY

Muzeum Podlaskie w Białymstoku zatrudni osobę na stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

więcej o: OFERTA PRACY na stanowisku GŁÓWNY KSIĘGOWY

7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Zapraszamy do Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku w wybrane weekendy od stycznia do grudnia 2019 r. na specjalnie przygotowane spotkania.
Program>>>

więcej o: 7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

IKONY-RELIKTY PODLASKICH ŚWIĄTYŃ

Zapraszamy w dniach 6 – 8 grudnia 2019 r. do Muzeum Ikon w Supraślu na ostatni muzealny weekend z cyklu 7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

więcej o: IKONY-RELIKTY PODLASKICH ŚWIĄTYŃ

WEEKEND Z BAJKĄ W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO

W sobotę 7 grudnia 2019 r., o godz. 11.00 zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 4-6 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na spotkanie z bohaterami książki „Opowieści z muzeum”.

więcej o: WEEKEND Z BAJKĄ W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO

SOBOTA RODZINNA W MUZEUM W BIELSKU PODLASKIM: Czas przystroić choinkę

Warsztaty dla dzieci w wieku 5 – 12 lat w ramach cyklu Sobota Rodzinna w Muzeum w Bielsku Podlaskim. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM W BIELSKU PODLASKIM: Czas przystroić choinkę

WEEKEND Z BAJKĄ W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO

W niedzielę 8 grudnia 2019 r., o godz. 11.00 zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 7-12 lat do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na spotkanie z bohaterami książki „Opowieści z muzeum”.

więcej o: WEEKEND Z BAJKĄ W MUZEUM RZEŹBY ALFONSA KARNEGO

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Sztuka kamuflażu – rzecz o modzie

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Sztuka kamuflażu – rzecz o modzie

SPOTKANIA Z IKONĄ

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na Spotkania z Ikoną.

więcej o: SPOTKANIA Z IKONĄ

WIELKA KSIĘGA ADRESOWA MIĘDZYWOJENNEGO BIAŁEGOSTOKU – spotkanie promocyjne

11 grudnia 2019 r., o godz. 17.00 zapraszamy do białostockiego Ratusza na spotkanie promocyjne „Wielkiej księgi adresowej międzywojennego Białegostoku”.

więcej o: WIELKA KSIĘGA ADRESOWA MIĘDZYWOJENNEGO BIAŁEGOSTOKU – spotkanie promocyjne

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Kolędujmy wszyscy wraz!

Zapraszamy 11 listopada 2019 r. o godz. 11.00 do Muzeum Historycznego na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne Środy dla Seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Kolędujmy wszyscy wraz!