Pierwsza konferencja z cyklu Symposium Branicianum

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania propozycji referatów na pierwszą konferencję z cyklu Symposium Branicianum zatytułowaną ,,Jan Klemens Branicki – splendor i miraż”.

więcej o: Pierwsza konferencja z cyklu Symposium Branicianum

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH FOTOGRAFICZNYCH I FILMOWYCH!

Konkursy skierowane są do wszystkich chętnych. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Zadania są proste, a nagrody atrakcyjne!

więcej o: ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH FOTOGRAFICZNYCH I FILMOWYCH!

EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2020

W dniach 12-13 oraz 19-20 września 2020 roku obędą się Europejskie Dni Dziedzictwa. Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych wydarzeniach, zorganizowanych przez Muzeum Podlaskie w Białymstoku w ramach EDD. Tegoroczne hasło brzmi „Moja Droga”.

więcej o: EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2020

WARSZTATY RODZINNE: Gry i zabawy w klimacie Dwudziestolecia

Warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 8 – 12 lat w Muzeum w Bielsku Podlaskim. Zapraszamy o godz. 10.00 i 12.00.

więcej o: WARSZTATY RODZINNE: Gry i zabawy w klimacie Dwudziestolecia

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: O rzeźbach w muzealnym ogrodzie

Zajęcia edukacyjne dla rodzin z dziećmi w wieku 4 – 6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: O rzeźbach w muzealnym ogrodzie

PLENEROWA PROJEKCJA FILMU „NOSFERATU. SYMFONIA GROZY”

W Muzeum Historycznym zaczynamy cykl spotkań z dreszczykiem, pod chwytliwą nazwą „Historyczne wieczory grozy”. 25 września zapraszamy na projekcję filmu, która odbędzie się na dziedzińcu naszego muzeum.

więcej o: PLENEROWA PROJEKCJA FILMU „NOSFERATU. SYMFONIA GROZY”

Zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 7 – 12 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM RZEŹBY: W świecie wybitnych pisarzy – Ryszard Kapuściński

SOBOTA RODZINNA W MUZEUM HISTORYCZNYM: Serwus szkoło!

Zajęcia interaktywne dzieci w wieku 6 – 10 lat w Muzeum Historycznym w Białymstoku. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM HISTORYCZNYM: Serwus szkoło!

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Wyprawa nad morze

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Wyprawa nad morze

PRZEMIENIENIE | JERZY NOWOSIELSKI, LEON TARASEWICZ

Zapraszamy do Muzeum Ikon w Supraślu na ekspozycję prezentującą Ikonę ,,Przemienienia” na Górze Tabor autorstwa Jerzego Nowosielskiego ze zbiorów Muzeum KUL w relacji z koncepcją „site-specific” przygotowaną przez Leona Tarasewicza.

więcej o: PRZEMIENIENIE | JERZY NOWOSIELSKI, LEON TARASEWICZ