7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Zapraszamy do Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku w wybrane weekendy od stycznia do grudnia 2019 r. na specjalnie przygotowane spotkania.
Program>>>

więcej o: 7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

BIAŁOSTOCKI JARMARK ŚWIĘTOJAŃSKI 2019

W niedzielę, 23 czerwca, w godz. 10.00 – 16.00 zapraszamy na Białostocki Jarmark Świętojański 2019 Na placu wokół białostockiego Ratusza (Rynek Kościuszki 10) wystawcy będą oferowali tradycyjne polskie oraz litewskie wędliny, sery, chleby, kwasy, ciasta i sękacze, ręcznie wyrabiane cukry, obwarzanki, miody, zioła i przyprawy, oleje, nalewki, miody pitne, kiszonki, soki, a także rękodzieło – obrusy, koronki, ceramika i szkło wyroby z wikliny i drewna, naturalne kosmetyki i wiele innych atrakcyjnych towarów.

więcej o: BIAŁOSTOCKI JARMARK ŚWIĘTOJAŃSKI 2019

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: SPACER ULICĄ SIENKIEWICZA

Zapraszamy o godz. 11.00 do Muzeum Historycznego, skąd wyruszymy na historyczny spacer.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: SPACER ULICĄ SIENKIEWICZA

PODLASKI FESTIWAL SZTUKI

Zapraszamy do białostockiego Ratusza w czwartek 23 maja i piątek 24 maja o godz. 17.00 na koncerty w ramach Podlaskiego Festiwalu Sztuki. Wykonawcy: Radosław Koper – altówka, Katarzyna Makal – Żmuda – fortepian, Marta Wróblewska – sopran, Urszula Iżbicka – fortepian.

więcej o: PODLASKI FESTIWAL SZTUKI

SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Polski orient

Spotkanie dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat w Muzeum Historycznym. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: SOBOTA RODZINNA W MUZEUM: Polski orient

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Eko – rzeźba

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Zapraszamy o godz. 11.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Eko – rzeźba

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Kwiatki na Dzień Matki

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Kwiatki na Dzień Matki

KONCERT Z HISTORIĄ

Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych zapraszają w niedzielę 26 maja 2019 r. o godz. 17.00 do białostockiego Ratusza (Rynek Kościuszki 10) na Koncert z Historią. Wystąpią: Robert Marat (fortepian) i Stanisław Kuk (skrzypce). Prowadzenie i gawęda historyczna: Andrzej Lechowski, dyrektor Muzeum Podlaskiego.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Ratusz. Lifting 2017-2019

Zapraszamy do Muzeum w Bielsku Podlaskim 29 maja 2019 r. o godz. 10.00 na spotkanie, na którym seniorzy zwiedzą wystawy czasowe oraz wystawę stalą „Tajemniczy ręcznik”.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Ratusz. Lifting 2017-2019

SZTUKA BEZ GRANIC

Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjnym pt. „Sztuka bez granic” skierowanym do dzieci i młodzieży z utrudnionym dostępem do kultury polskiej. Odbiorcami działań będą Polacy z Grodna na Białorusi, białostoczanie oraz pacjenci z Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

więcej o: SZTUKA BEZ GRANIC