7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Zapraszamy do Oddziałów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku w wybrane weekendy od stycznia do grudnia 2019 r. na specjalnie przygotowane spotkania.
Program>>>

więcej o: 7 muzealnych weekendów na 70-lecie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

W DSK BUSZUJE „SZTUKA BEZ GRANIC”

Trwa II etap projektu edukacyjnego „Sztuka bez granic”, który od kilku miesięcy rozwija Muzeum Podlaskie w Białymstoku wraz ze swoim oddziałem, Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. W dniach 19 i 26 listopada oraz 3 grudnia w DSK w ramach projektu odbędą się zajęcia literacko-artystyczne. Od 6 do 15 grudnia w szpitalu eksponowana będzie wystawa fotograficzna poświęcona warsztatom.

więcej o: W DSK BUSZUJE „SZTUKA BEZ GRANIC”

SPOTKANIA Z IKONĄ – Ćwiczenie linii

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na Spotkania z Ikoną.

więcej o: SPOTKANIA Z IKONĄ – Ćwiczenie linii

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Alfons Karny – historia życia twórczego

Zapraszamy na spotkanie do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w środę 20 listopada 2019 r. o godz. 11.00

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Alfons Karny – historia życia twórczego

MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Ciche życie przedmiotów

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat w białostockim Ratuszu. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Ciche życie przedmiotów

KONCERT Z HISTORIĄ

Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny UMFC w Białymstoku oraz Zakład Pedagogiki Instrumentów Smyczkowych zapraszają w niedzielę 24 listopada 2019 r. o godz. 17.00 do białostockiego Ratusza (Rynek Kościuszki 10) na Koncert z Historią. Wystąpią: Katarzyna Makal – Żmuda (fortepian), Jakub Grabe – Zaremba (altówka). Prowadzenie i gawęda historyczna: Andrzej Lechowski, dyrektor Muzeum Podlaskiego.

więcej o: KONCERT Z HISTORIĄ

SPOTKANIA Z IKONĄ – Ćwiczenie linii

więcej o: SPOTKANIA Z IKONĄ – Ćwiczenie linii

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Znak niepodległości. Pieniądz Polski 1915-1939

Zapraszamy seniorów do Muzeum w Bielsku Podlaskim, w środę 27 listopada 2019 r., o godz. 10:00 na kolejne spotkanie z cyklu „Muzealne Środy dla Seniorów”.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: Znak niepodległości. Pieniądz Polski 1915-1939

WIECZÓR Z MUZYKĄ HISZPAŃSKĄ

30 listopada 2019 r., o godz. 18.00 zapraszamy do białostockiego Ratusza na Wieczór z Muzyką Hiszpańską. Wystąpią: Marlena Borowska – sopran, Krzysztof Cyran – gitara klasyczna

więcej o: WIECZÓR Z MUZYKĄ HISZPAŃSKĄ

MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Muzyka ukryta w obrazach

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: MUZEALNI DETEKTYWI NA TROPIE: Muzyka ukryta w obrazach