KUP KARNET ŁĄCZONY I OTWÓRZ DRZWI DO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PODLASKIEJ HISTORII!

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym wprowadziliśmy jeden potrójny i trzy podwójne karnety łączone upoważniające do odwiedzenia kilku naszych oddziałów.

więcej o: KUP KARNET ŁĄCZONY I OTWÓRZ DRZWI DO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PODLASKIEJ HISTORII!

Poznaj Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej!

Dowiedz się, co w sobie skrywa nasz nowo powstały oddział.

więcej o: Poznaj Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej!

Tu znajdziesz, cennik, godziny otwarcia i informacje kontaktowe.

więcej o: Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej – informacje dla zwiedzających

RODZINE WEEKENDY – Moja ikona

Warsztaty plastyczne inspirowane wystawą „Maria, Matka Chrystusa w ikonach”.

więcej o: RODZINE WEEKENDY – Moja ikona

Artystyczna spuścizna staroobrzędowego żeńskiego monasteru w Wojnowie jest obrazem wyjątkowej sztuki, duchowości i historii miejsca. Na ekspozycji, oprócz zdjęć archiwalnych dokumentujących codzienność mniszek z klasztoru pw. Zbawiciela i Trójcy Świętej w Wojnowie, zostanie zaprezentowanych sto obiektów pochodzących ze zbiorów Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie. Są to ikony charakteryzujące się wysokim poziomem artystycznym, szaty, starodruki oraz paramenta liturgiczne, datowane od XVI do XIX wieku.

więcej o: Fiedosiejewskie mniszki – artystyczna spuścizna staroobrzędowego żeńskiego monasteru w Wojnowie

RODZINNE WEEKENDY – Malarze fesków

Zapraszamy rodziny z dziećmi na warsztaty plastyczne inspirowane ornamentami zaczerpniętymi z zachowanych fragmentów supraskich fresków

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Malarze fesków

MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem | oprowadzanie kuratorskie

30 maja o godz. 11:00, 14:00 zapraszamy do białostockiego ratusza na oprowadzania po wystawie MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem.

więcej o: MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem | oprowadzanie kuratorskie

SloWołkow PhotoWalk – spacer fotograficzny

Sezon letni rozpoczynamy nowym cyklem! Weź ze sobą aparat lub telefon i wybierz się z nami na fotospacer po Turośni Kościelnej!

więcej o: SloWołkow PhotoWalk – spacer fotograficzny

SZTUKA IKONY – Freski supraskie – Konteksty historyczne i artystyczne

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z cyklu Sztuka Ikony, które poświęcone będzie jednym z najcenniejszych zabytków dziedzictwa artystycznego naszego regionu – XVI-wiecznym freskom z cerkwi Zwiastowania NMP w Supraślu.

więcej o: SZTUKA IKONY – Freski supraskie – Konteksty historyczne i artystyczne

SloWołkow Tour – wycieczka rowerowa

Lato, wakacje, piękna okolica – na rowerze chciałoby się jeździć bez końca. Dlatego Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa powraca z drugą wycieczką z cyklu SloWołkow Tour!

więcej o: SloWołkow Tour – wycieczka rowerowa