WAKACYJNE ZWIEDZANIE WYSTAW Z PRZEWODNIKIEM

W czasie trwania wakacji w wybrane niedziele o godz. 11.00 zapraszamy do białostockiego Ratusza na zwiedzanie z przewodnikiem wystaw czasowych.

więcej o: WAKACYJNE ZWIEDZANIE WYSTAW Z PRZEWODNIKIEM

Z WŁASNORĘCZNIE MALOWANĄ TORBĄ NA WAKACJE!

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza na wakacyjne spotkania muzealne. Odwiedźcie wystawy „Modne makatki” oraz „Tajemniczy ręcznik” i weźcie udział w inspirowanych nimi warsztatach.

więcej o: Z WŁASNORĘCZNIE MALOWANĄ TORBĄ NA WAKACJE!

W POLSKĘ IDZIEMY…BIELSK PODLASKI W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM

Muzeum w Bielsku Podlaskim serdecznie zaprasza od 10 lipca 2020 r. na nową wystawę.

więcej o: W POLSKĘ IDZIEMY…BIELSK PODLASKI W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM

PSALMY

Wystawa prac powstałych na XI Międzynarodowym Plenerze Ikonograficznym w Nowicy 2019 r. Zapraszamy 4 lipca 2020 r. o godzinie 16.00 na wernisaż wystawy, który odbędzie się na zewnątrz, przed wejściem do budynku Muzeum Ikon w Supraślu.

więcej o: PSALMY

KRZYSZTOF GIERAŁTOWSKI. PISARZE

Artysta fotografik Krzysztof Gierałtowski, autor wystawy” Pisarze”, jest twórcą niezależnym. Jego „portrety subiektywne” przedstawiają twórców polskiej kultury, nauki i ludzi polityki.

więcej o: KRZYSZTOF GIERAŁTOWSKI. PISARZE

AKT WOLI

Wystawa prac absolwentów i studentów Pracowni Rzeźby prof. Adama Myjaka z Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

więcej o: AKT WOLI

PDFDrukujList intencyjny w sprawie powołania Muzeum Ks. Jerzego Popiełuszko w Okopach – Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku podpisali w czwartek w Warszawie w obecności ministra kultury i dziedzictwa narodowego prof….

więcej o: MUZEUM BŁ. KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI W OKOPACH BĘDZIE ODDZIAŁEM MUZEUM PODLASKIEGO W BIAŁYMSTOKU

WZNOWIENIE KONKURSU „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Święty Jan Paweł II w oczach dziecka,. Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania na podstronie.

więcej o: WZNOWIENIE KONKURSU „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

TAJEMNICE STYLOWYCH MEBLI

Strona, na której będą pojawiały się artykuły dot. mebli ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

więcej o: TAJEMNICE STYLOWYCH MEBLI

CYMELIA ZE ZBIORÓW BIBLIOTEKI

Strona, na której będą pojawiały się artykuły dot. zbiorów Biblioteki Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

więcej o: CYMELIA ZE ZBIORÓW BIBLIOTEKI