Tu znajdziesz, cennik, godziny otwarcia i informacje kontaktowe.

więcej o: Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej – informacje dla zwiedzających

Poznaj Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej!

Dowiedz się, co w sobie skrywa nasz nowo powstały oddział.

więcej o: Poznaj Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej!

RODZINNE WEEKENDY – 7 opowiadań

Czy wystawę w muzeum można czytać jak książkę? Tak, jeżeli każda z prezentowanych na niej prac jest opowieścią o jej autorze, jego inspiracjach i procesie twórczym. Taką wystawą „do czytania” jest wystawa czasowa pt. 7 opowiadań. W części warsztatowej wykonamy akcesoria do książek.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – 7 opowiadań

RODZINNE WEEKENDY – Krzyż Wielkanocny – Drzewo życia

Drzewo Życia to biblijne rajskie drzewo, którego owoce miały zapewnić nieśmiertelność. Utracone przez pierwszych ludzi, a odzyskane za sprawą ofiary Jezusa na Krzyżu. Jak należy to rozumieć? Tego uczestnicy dowiedzą się na spotkaniu w Muzeum Ikon w Supraślu.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Krzyż Wielkanocny – Drzewo życia

SZTUKA IKONY – Ikonografia Święta Zmartwychwstania

Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z teologią święta, a także ikonografią przedstawienia. Na podstawie prezentowanych na ekspozycji ikon zostanie omówiona kompozycja oraz wymowa symboliczna poszczególnych elementów budujących scenę Zstąpienia do otchłani.

więcej o: SZTUKA IKONY – Ikonografia Święta Zmartwychwstania

RODZINNE WEEKENDY – 7 opowiadań

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – 7 opowiadań

Tajniki haftu

Warsztaty skierowane do osób zainteresowanych rękodziełem.

więcej o: Tajniki haftu

ZWIEDZENIE Z PRZEWODNIKIEM W CENIE BILETU

Zapraszamy na zwiedzanie wystaw stałych i czasowych Muzeum Historycznego w cenie regularnego biletu.

więcej o: ZWIEDZENIE Z PRZEWODNIKIEM W CENIE BILETU

Tajniki haftu – Podlaski ręcznik obrzędowy, cz. 2

Warsztaty skierowane do osób zainteresowanych rękodziełem, dedykowane osobom haftującym na poziomie zaawansowanym.

więcej o: Tajniki haftu – Podlaski ręcznik obrzędowy, cz. 2

RODZINNE WEEKENDY – Przynieś misia

Zajęcia interaktywne dla rodzin z dziećmi wokół zabawek zgromadzonych w zbiorach muzeum.

więcej o: RODZINNE WEEKENDY – Przynieś misia