SPOTKANIA Z IKONĄ

Muzeum Ikon w Supraślu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci od lat 7 i młodzież na Spotkania z Ikoną.

Uchwała Zarządu Województwa Podlaskiego

Uchwała Nr 97/1552/2020 Zarządu Województwa Podlaskiego z dnia 14 stycznia 2020 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

więcej o: Uchwała Zarządu Województwa Podlaskiego

FERIE 2020 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Zapraszamy dzieci do spędzenia ferii w oddziałach Muzeum Podlaskiego. Przygotowaliśmy interesujące propozycje dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

więcej o: FERIE 2020 w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

więcej o: SPOTKANIA Z IKONĄ

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: „Co tam Panie w magazynie?” Nabytki muzealne 2019.

Zapraszamy 29 stycznia 2020 r. o godz. 11.00 do Muzeum Historycznego na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne Środy dla Seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: „Co tam Panie w magazynie?” Nabytki muzealne 2019.

NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU: Zagadka niezwykłych kolorów

Zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 12 lat z cyklu „Muzealni detektywi na tropie! Tajemnice malarstwa”. Zapraszamy o godz. 12.00.

więcej o: NIEDZIELA RODZINNA W RATUSZU: Zagadka niezwykłych kolorów

MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: „Księgi Pożyteczne…” Druki Oficyny Supraskiej

Zapraszamy seniorów do białostockiego Ratusza na spotkanie z cyklu Muzealne Środy dla Seniorów.

więcej o: MUZEALNE ŚRODY DLA SENIORÓW: „Księgi Pożyteczne…” Druki Oficyny Supraskiej

PISARZE. WYSTAWA FOTOGRAFII KRZYSZTOFA GIERAŁTOWSKIEGO.

7 lutego 2020 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na wystawę fotograficzną pt. „Pisarze” autorstwa Krzysztofa Gierałtowskiego.

więcej o: PISARZE. WYSTAWA FOTOGRAFII KRZYSZTOFA GIERAŁTOWSKIEGO.