Koncert patriotyczny Orkiestry Dętej Tykocin z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada 2023 r., godzina 12.00
Wielka Synagoga w Tykocinie, ul. Kozia 2, Tykocin

Orkiestra Dęta Tykocin gra nieprzerwanie od blisko 30 lat, a tradycja nawiązuje do założonej przed 130-u laty orkiestry działającej przy Tykocińskiej Ochotniczej Straży Ogniowej. 40-osobowa grupa, dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, stworzyły wyjątkowy zespół. Na swoim koncie posiada wiele prestiżowych nagród i wyróżnień oraz koncertów w całym regionie i za granicą.

W repertuarze Tykocińskiej Orkiestry Dętej można znaleźć największe przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej. Dzięki ciekawym i nowatorskim opracowaniom utworów przez najlepszych światowych aranżerów zespół łamie stereotypy orkiestry dętej grającej tylko muzykę marszową. Tykocińską orkiestrę od 2014 r. prowadzi Tadeusz Kotarski, muzyk i dyrygent aktywny na podlaskiej scenie muzycznej od pół wieku. Dziś orkiestra prezentuje się znakomicie i jest w gronie zespołów-wizytówek województwa podlaskiego.

Wejściówka 5 zł/os.