MALUCHY W KRAINIE SZTUKI: Kolory Jesieni

KOLORY JESIENI

27 października 2019 r., godz. 12.00

Jesień to najbardziej kolorowa pora roku. Kiedy jest jeszcze całkiem ciepło, często nazywamy ją złotą jesienią. Czerwona jarzębina, fioletowe wrzosy, pomarańczowe dynie, żółte liście czy brązowe kasztany to tylko niektóre z jej kolorowych darów. Wędrując po muzealnej galerii odszukamy ich barwy uchwycone przez malarzy na jesiennych pejzażach, a następnie wykonamy pracę plastyczną posługując się jesienną paletą barw.

Zapisy przyjmujemy w tygodniu poprzedzającym zajęcia, od poniedziałku 21 października od godz. 9.00.

Czas trwania zajęć ok. 60 min.

Liczba uczestników: 10 dzieci + opiekunowie.

Wstęp dla dzieci bezpłatny, opiekunowie 10 zł, z Kartą Dużej Rodziny opiekunowie 5 zł.

Informacje i zapisy:
Dział Promocji i Edukacji Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Ratusz, Rynek Kościuszki 10, tel. 509 336 740.