Oferta specjalna do wystawy Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Funduszu Obrony Narodowej

SREBRA I INNE SKARBY

W trakcie spotkania poznacie historię sreber przekazanych na rzecz Funduszu Obrony Narodowej, a także stworzycie własne pudełeczko na wakacyjne skarby.

Podczas wakacji w białostockim Ratuszu prezentujemy niezwykłe eksponaty – dary serca Polaków, które zbierano, aby chronić kraj w obliczu zbliżającej się II Wojny Światowej. W trakcie spotkania przyjrzymy się prezentowanym przedmiotom, srebrnym odznaczeniom i medalionom, sztućcom, misternie zdobionym pojemnikom. Porozmawiamy o sztuce użytkowej, o praktyczności, ale też i o pięknie przedmiotów codziennego użytku. W trakcie zajęć uczestnicy wykonają pudełeczka na własne wakacyjne skarby.

Wiek uczestników: 7-12 lat
Liczba uczestników w grupie: 25 osób
Czas trwania zajęć: ok. 60 min.
Koszt: 10 zł/os., z Kartą Dużej Rodziny 5 zł/os.
Informacje i zapisy: 516 141 960