RODZINNE WEEKENDY – Czas przystroić choinkę

Kiedy w domach na Podlasiu pojawiła się choinka? Jak dekorowali świąteczne drzewka nasi przodkowie? Jak długi powinien być łańcuch? … Odpowiedzi na te i inne pytania związane z tradycjami świąt Bożego Narodzenia poznacie podczas Rodzinnego Weekendu w Muzeum. W części warsztatowej muzealna przestrzeń zmieni się w „fabrykę” świątecznych ozdób. Młodsi i starsi uczestnicy projektu wykonają ozdoby z papieru, bibuły i innych materiałów.

12 grudnia 2021 r., godz. 12.30 – zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 6 lat
Liczba uczestników: 14 os.
Czas trwania zajęć: ok. 90 min.
Koszt: dziecko – wstęp bezpłatny, 8 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 6 zł – opiekun
Informacje i zapisy: tel. 509 336 841

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.