RODZINNE WEEKENDY – Dyplom ze sztuki

7 maja 2023 r., godz. 11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat
Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku, ul. Świętojańska 17

Każdego roku absolwenci liceum plastycznego w Supraślu mają okazję zaprezentować swoje prace dyplomowe na wystawie w naszym muzeum. Podobnie i w tym roku możemy obejrzeć dzieła młodych artystów wykonane w różnych technikach i materiałach, a pośród nich obrazy, tkaniny ręcznie tkane i barwione, plakaty, fotografie, animacje, filmy, artbooki. Wybór szkoły artystycznej to zapewne pierwszy krok na drodze zawodowej, jaką obrali absolwenci supraskiego liceum. Przyglądając się ich pracom, porozmawiamy o planach i marzeniach na przyszłość uczestników niedzielnych zajęć. Pewnie, póki co, będzie to dla nich „czystą abstrakcją”! W części warsztatowej zmierzymy się z malarstwem abstrakcyjnym.

Liczba uczestników: 10 osób
Czas trwania zajęć: ok. 90 min.
Koszt: 14 zł – dziecko, 7 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 5 zł – dziecko, 5 zł – opiekun
Zapisy i odwołanie rezerwacji wyłącznie telefonicznie: tel. 509 336 862