RODZINNE WEEKENDY – Płynność linii, precyzja rysunku, delikatność barw – czyli motyw dekoracyjny fresków

Zapraszamy na spotkanie w otoczeniu unikalnych szesnastowiecznych fresków. Poznamy ich tajemnice i dowiemy się, dlaczego niektóre z nich zachowały się tylko we fragmentach. Rodzinnie ułożymy z rozsypanych puzzli wizerunek z freskowych malowideł. Na zakończenie spotkania stworzymy własne motywy dekoracyjne.

28 listopada 2021 r., godz. 11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat

Czas trwania: ok. 90 min
Liczba uczestników: 12 osób
Koszt: 8 zł, z  Kartą Dużej Rodziny – 4 zł
Informacje i zapisy: tel. 531 993792

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.