RODZINNE WEEKENDY – Portret Babci, portret Dziadka

21 stycznia 2024 r., godz. 11.00,
Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim, ul. Adama Mickiewicza 45

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym rodzinnym spotkaniu w bielskim ratuszu. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak wyglądał świat, kiedy babcia i dziadek byli mali. Zabierzemy Was w niezwykłą podróż do dawnej szkoły – do kałamarza i kleksów z atramentu, do ławki z zielonym blatem czy tabliczki łupkowej. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli zobaczyć przedmioty, z których kiedyś korzystano np. maselnicę czy żelazko na węgiel. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach z Dziadkami, z którymi porozmawiajmy o tym jak zmienił się świat. W części praktycznej uczestnicy wcielą się w rolę malarzy i namalują portret babci i portret dziadka.

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat wraz z opiekunami.

Prowadzenie: Katarzyna Bogusz
Liczba uczestników: 12 dzieci + opiekunowie
Czas trwania zajęć: ok. 60 min.
Koszt: 12 zł – dziecko, 5 zł – opiekun, z Kartą Dużej Rodziny 6 zł – dziecko, 3 zł – opiekun
Zapisy i odwołanie rezerwacji: tel. 509 336 841
Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (18.01.2024) do godziny 15.00