RODZINNE WEEKENDY – Portret Mikołaja

Galeria Malarstwa Polskiego w białostockim Ratuszu bogata jest w wiele rodzajów portretów. Może podpatrzymy technikę ich wykonania i stworzymy portret Św. Mikołaja? Porozmawiamy o Mikołaju i o tym, jakie tradycje są z nim związane. Portrety, które namalujemy, mogą stać się doskonałym prezentem, który damy Mikołajowi w wigilijny wieczór, bo przecież nie tylko on może wręczać podarunki… Do zobaczenia w Muzeum Podlaskim w Białymstoku.

12 grudnia 2021 r., godz. 11.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat
Czas trwania zajęć: ok. 60 min
Liczba uczestników: 15 osób
Wiek: duzi i mali, wszyscy którzy czekają na św. Mikołaja
Wstęp dla dzieci bezpłatny, opiekunowie 12 zł, z Kartą Dużej Rodziny opiekunowie 6 zł
Informacje i zapisy: tel. 516 141 960

Dbamy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom zajęć. Edukatorzy prowadzą zajęcia w maskach ochronnych, pomoce dydaktyczne są rozkładane w rękawiczkach, stoły, krzesła i wszelkie przybory są dezynfekowane, a sale wietrzone.

Prosimy, by pamiętać o zasadach zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia Covid19. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko dzieci posiadające własne maski zasłaniające usta i nos. Uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk płynem dezynfekującym dostępnym w Muzeum, lub do używania rękawiczek.